Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Nem megy semmi. Valami tanács?

Nem megy semmi. Valami tanács?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok, 10kg súlyfelesleggel.. 170 cm, kipróbáltam már a kosárlabdát, teniszt is, de mindenben béna vagyok (szerintem a kövérségem miatt). Röplabdázni szeretnék, de félek hogy abban is béna lennék...
2010. júl. 4. 22:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Most mit vársz ? Hogy azt írjuk , nagyon ügyes leszel benne ? próbálj ki minél több sportot , valami majd csak bejön .
2010. júl. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De ha nem megy egy sport, elmegy tőle a kedvem és abbahagyom... Mert nem élvezem, az edzéseket sem. Viszont, szerintem a túlsúlyom miatt nem megy, de ha nem sportolok nem fogok lefogyni...
2010. júl. 4. 22:36
 3/10 Osynho ***** válasza:
Fussál, ússzál, biciklizzél, ezekben nehéz bénának lenni :) Sok sikert!
2010. júl. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem probáld ki az uszást vagy az uszonyos uszást. Én uszonyos uszás edzésekre járok és nagyon élvezem pedig sokat kell még fejlödnöm. Amugy is azt meg kell értened ha egy sportot elkezdesz nem leszel egyből jo benne.
2010. júl. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Zsebhokit próbáltad azzal gyúrsz is ha minimum 4szer csnálod naponta
2010. júl. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
De előtte egy uszonyt kell njövesztened, ami még több kiló felvételéhez vezet...:S
2010. júl. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

De ha nem megy egy sport, elmegy tőle a kedvem és abbahagyom...


szar a hozzáállásod. ezen próbálj változtatni.


csapatsportokon kívül próbálj egyéni sportokat. Én a helyedben kyoznék, talán sikerül egy kis kitartást beléd verni.

2010. júl. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia!:)

Én öt évig röplabdáztam, most hagytam abba. (15/L)

igaz, hogy a végére egész jól megy, nagy pálya, országos bajnokságok, leigazolás stb, de nemkell midnekinek versenyzőnek lenni. minden városban vannak olyan cspatok, akik csak úgy járnak edzeni, és nincs semmi komolyabb céljuk. Nálunk is, mehetett bárki aki akart, és volt olyan "felnőtt" társaság is, akik heti kétszer elmentek,volt aki régen versenyző volt, volt aki edző, volt aki meg csk úgy oda járt és kész (anyukám IS)

Nem késő elkezdeni semmit, egyébként.. Járj lovagolni:$$$$$ most oda járok, imádom.. Tudom, hogy drága, nemtudom melyik városban laksz, de mindenhol van olyan lovarda, ahol olcsóbb, VAGY LEDOLGOZOD! Nálunkis van olyan lány, aki nem tudja kifizetni, viszont minden nap kijár, segít, mossa a lovak lábát, versenyekre jár, csak nem kell fizessen, de dolgozik helyette, és minden nap lovagolhat. Szeretetre nevel, megtanulsz bánni az állatokkal, és formálja az alakod is. Csapatban nálunk az volt a baj, hogy össze lettünk vonva, fél csapat nem is foglalkozott az egésszel, mindig mentek a viták, hogy mi meg komolyanvesszük, és csinálni szeretnénk.. Ha nem egy kedves csapatba kerülsz, lehet hogy ténlyeg egy életre elmegy tőle a kedved:S nem megijeszteni szeretnélek, de tényelg mindent próbálj ki. Egyékbént csomó sportot végigpróbáltam, írj privit, és segítek szivesen:):)

2010. okt. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Én is súlyfelesleggel kinlódtam és elkezdtem futni,de nem ment.

Ekkor fokozatosan növeltem a távot 100 m futás 100 séta,ma már nincs túlsúlyom sőtt szálkás,izmos vagyok,csak elhatározás kérdése az egéssz...ne hagyd abba napról napra,hétről hétre jobban fog menni és jobban fogol kinézni,nem beszélve a kondicióról...hihetetlen de mostmár órákon keresztűl is tudok futni.

2013. ápr. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Súlyfelesleg miatt nem fog szarabbul menni a röplabda.. Tapasztalat;)
2013. júl. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!