Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Ha nincs sérülésem és magamnak...

Ha nincs sérülésem és magamnak rakom fel a kineziológiai tapaszt okozhat valamilyen egészségügyi problémát?

Figyelt kérdés

Táncolok, a mistani koreográfiában van egy olyan rész mikor a párom odébhúz a földön miközben én térdelek. Eddig mindig hosszú nadrágban táncoltuk, de a fellépőruha nem hosszú szárú. Linóleum lesz végigterítve a színpadon, eddig is volt “sérülésem” már emiatt, lenyúzta a lábfejemről a bőr, a legutóbbi fellépésen egy kicsit a térdemről (ezek az én hibámból történtek), viszont ennél az újnál elkerülhetetlen lesz az, hogy lejön a bőr a lábamról. Már egy ideje gondolkoztam mit lehetne, eszembe jutott a leukoplaszt, de azt a térdemre és a könyökömre nem tudnám szépen felragasztani, mert nem rugalmas. Viszont fontos, hogy nyúljon és kövesse a bőröm, testem mozgását. Leginkább a lábfejemre, térdemre, térdem alá és a könyökömre kellene valamit rakni ami megvédi. Aztán így jutott eszembe a kineziológiai tapasz, igazából nem is olyan nagy pénz, ennyit megér nekem. De nem teszek kárt magamban ha csak úgy felragasztom a bőröm védelme érdekében? És csak fellépésre raknám, utána leszedném. Ha nagyon rossz ötlet akkor megpróbálunk a tanárral beszélni, hogy harisnyát felvehessünk hozzá, csak az meg csúszik, nehezebb miatta az emeléseket megcsinálni. Vagy van valami ötletetek ezeken kívül?

(Bocsi kicsit rosszul írtam ke, remélem azért érthető)


2019. jún. 1. 15:42
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Semmi bajod nem lehet tőle mivel az egész placebó
2019. jún. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
70%

Nem placebo a kinezio tapasz, de nem lesz tőle bajod, főleg ha egy fellépés erejéig van rajtad. Egyébként az is fog látszódni rajtad, a bézs színű azért elüt a testszíntől.

Rakd fel úgy, hogy csak rásimítod a bőrödre, nem feszíted, vagy nem hagyod épp túl lazára.

2019. jún. 2. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
ja persze, nem placebó :D
2019. jún. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
56%
Az elsőnek üzenem, hogy lovakon is alkalmazzák már, hatásosan ;)
2019. aug. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!