Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Szerintetek gáz ha longboardoz...

Szerintetek gáz ha longboardozáshoz használok térd védőt?

Figyelt kérdés
2019. jún. 8. 22:30
 1/4 anonim válasza:
Ha komolyan gondolod a sportot, akkor miert lenne gáz? Fő a biztonság
2019. jún. 9. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 $$$$$ ***** válasza:
Hat ez attol függ ha rendesen downhill longboardozol vagy ilyesmi akkor nyilvan. Még kell is mert amugy is baleset veszélyes ha nem hordasz. Ha csak utcan közlekedsz vagy iylesmi akkor én nem hordanak a helyedben. De te tudod.
2019. jún. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Előző: Mert, szerinted utcán nem lehet elesni vele? Tény hogy valamivel veszélytelenebb városban közlekedni mint downhillezni, de nem véletlenül van az autóban biztonsági öv, meg a bicikliseken bukósisak.

Szerintem hordd, fő a biztonság.

2019. jún. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 $$$$$ ***** válasza:
Nem mondtam hogy nem lehet. De en nem hordanam azt mondtam. Én waveboardoztam es nem hordtam hozza, gördeszkahoz se valamint biciklihez se szoktam. Motorhoz viszon mar telhes vedő felszerelest veszek fel mert azt mar sokkal veszélyesebnek erzem. De én nem vennek fel. De ezzel nem azt mondtam hogy ő se vegyen fel . Csak hogy en nem vennek fel.
2019. jún. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!