Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Beletört a biciklizáramba a...

Beletört a biciklizáramba a kulcsom. A központ kellős közepén,30 méterre a rendőrségtől. Ötletek?

Figyelt kérdés

2019. júl. 24. 08:13
 1/9 anonim ***** válasza:
62%
Hazamesz fogoert, meg a masik kulcsert, kipiszkalod, kinyitod.
2019. júl. 24. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nincs másik kulcs de van fejsze
2019. júl. 24. 08:37
 3/9 anonim válasza:
62%

Nyugodtan vágd le a lakatot. Le fogja szarni mindenki. Ha nem hiszed nézd csak meg ezt a videót:

[link]

2019. júl. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
62%
Én se hiszem, hogy különösebben izgatja majd a rendőröket, hogy valaki lakatot vág. Ha tudsz akkus flexet szerezni, akkor azzal, ha nem akkor valami jófajta fűrésszel próbálkozz (bár azt nem írod milyen lakat)
2019. júl. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Tudod valahogy igazolni, hogy tied a bringa? Mert akkor semmi gond.
2019. júl. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én az orvosi rendelő előtt fűrészeltem le a záramat. Szomorú, de senkit sem érdekelt.
2019. júl. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 MGéza ***** válasza:
100%
Szomorú bizony, de én se állnék le kötekedni olyan alakkal, akinek veszélyes cucc van a kezében, ha viszont a rendőrt nem érdekli, na az szomorú. De ne használj olyan lakatnak látszó izét, aminek ilyen kulcsa van még egy ilyen tanácsod had adjak. Egy komolyabb, legalább fél percre védő zár kulcsa nem fog eltörni.
2019. júl. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok köszi a válaszokat végül odamentem egy bazi nagy erővágóval délután négykor nem néztem senkire csak tettem a dolgom és már ott se voltam


olyan egyszerű volt most azon jár az agyam ebből kéne megélni

2019. júl. 26. 06:45
 9/9 anonim ***** válasza:
62%

Egyszer egy multi parkolójában amíg bevásároltam, a biciklimet valaki odazárta még egy zárral a tárolóhoz. Nem tudom, hogy rossz poénnak szénta, vagy remélte, otthagyom... mindenesetre telefonáltam, a segítségem hozott egy kis kézi vasfűrészt (erővágó lett volna a terv, de nem volt kéznél), amivel kb 3 perc alatt szabaddá vált a bringám.

Kutya nem kérdezte, hogy kinek a biciklije és mit csinálunk éppen ott.

2019. júl. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!