Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen Mountain Bike-ot vegyek?

Milyen Mountain Bike-ot vegyek?

Figyelt kérdés

Terepen is használnám

27,5-es kerékméret

Keret: 300.000 Ft

Ár-érték arányban a legjobbat keresném



2019. aug. 2. 16:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Én használtam terepen öregapám virsligumis ruszki bringáját is a váz között átbujva..pontosítani kellene, hogy mi az a terep? Földút vagy valami hardcore épített pálya? Mindenesetre sima xc bringa megteszi, nem kell Magyarországon félméteres rugóút. Konkrét márkát nem tudok de szerintem ebben az árban kb mindenhol ugyanazt adják. Esetleg btwin, ha ár érték arányt nézzük, ott nem a csilivili márkanevet fizettetik meg a vázon
2019. aug. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1#, ha mondjuk jános hegyre ki szokott járni vagy eplénybe, oda azért kell egy downhill gép. De igaz, hogy ha csak sima felhasználás nem olyan kemény terepen akkor elég egy XC. Ha bevállalósabb vagy akkor egy össztelós trail, bár azt nem nagyon fogsz ennyiért kapni.
2019. aug. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]


Ezt ajánlom, ne tévesszen meg, hogy decathlonos, ugyan olyan márkás (sram, manitou stb.) cuccokkal van felszerelve, mint a többi márkásabb bicikli.

2019. aug. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Használtan ennyiért kifoghatsz egy külföldön vásárolt közel csúcskategóriás fully-t.

Újonan nem igazán van miből válogatni, tekintve, hogy az említésre méltó gyártók 99 százaléka nem érhető el Magyarországon.

Pl Intense, Santa Cruz, YT, Yeti, Mondraker, Orbea, Nukeproof, Norco, Evil, Pivot, Knolly, Ghost, Radon...stb

2019. aug. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!