Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Miért nem tudom felpumpálni a...

Miért nem tudom felpumpálni a bicikli gumiját?

Figyelt kérdés
Nemrég kicserélték a gumit egy vastagabbra. Több pumpával is próbáltam, de nem megy bele levegő, legfeljebb ki belőle, mikor rányomom vagy elveszem a pumpát. (Auto szelep). Nem tudom, pontosan hogy kell rátenni a pumpát, de már többféleképpen próbáltam. Nem értem, miért nem megy bele levegő.

2019. aug. 10. 11:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Be van ragadva a szelep, túlságosan rányomod a pumpát a szelepre, nem nyomod rá eléggé a pumpát a szelepre (mellé megy a levegő), vagy gyenge szar vagy.:)
2019. aug. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Milyen szelep? Presta szelepnél van egy pici sapka, amit ki kell tekerni.
2019. aug. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

A pumpában van egyáltalán szelep? Bele tudsz fújni a pumpa tömlőbe, és emelkedik a pumpa dugattyú? (ha igen, akkor ez a probléma)

Vagy a belsőben hibás a szelep vagy nincs a helyére tekerve.

2019. aug. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Írta a kérdező, hogy autós szelep.
2019. aug. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az auto szelephez csak auto szelepes pumpafej a jó. A többivel fújhatod :)
2019. aug. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja, átsiklottam felette. :) Akkor szerintem nincs eléggé rányomva a pumpa, vagy foscsi.
2019. aug. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nemrég vettem, meg is nézte az eladó, milyen kell hozzá. Talán túlságosan rányomom. Addig nyomom, ameddig tudom, de próbáltam kevésbé is rányomni. Olyan furcsa ez a szelep meg pumpa is, nem olyan egyértelmű, mint a régiek.
2019. aug. 10. 12:46
 8/9 A kérdező kommentje:
Na valahogy sikerült, csak az egyik kerék nem, ahol a szelep most ferdén áll... Most meg abba nem megy, csak szökik a levegő, ha ráteszem.
2019. aug. 10. 15:27
 9/9 anonim ***** válasza:
Löjj màr 1-2 fotot! Lehet valahol átb4sztak.
2019. aug. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!