Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Hol tudnám felpumpálni a...

Hol tudnám felpumpálni a biciklim kerekét Debrecenben?

Figyelt kérdés
Nincs pumpám, most hirtelen kölcsönkérni sem tudok, és mivel pünkösd van, venni sem tudok. Pár hónapig nem használtam és puha lett az egyik kerék. Hallottam, hogy a benzinkútakon van erre lehetőség, de még soha nem csináltam ilyet. Köszönöm a segítséget!

2019. jún. 9. 19:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Pedig én is csak a benzinkutak valamelyikét tudom javasolni!

Vagy a szomszédok.

Én szívesen segítenék, de nincs biciklim - így aztán pumpa sem kell...:)

2019. jún. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 MGéza ***** válasza:
Igen, a legkézenfekvőbb megoldás a benzinkút, autók miatt van pumpa, nyomást is be tudod állítani. Akkor van gond ha szingó/presta szelepes belsőd van, mert ott rendszerint autószelepes illetve Dunlop value(hagyományos) típushoz tartanak átalakítót. Ha prestás belső az szívás, ilyen kínos helyzetek elkerüléséhez vegyél rá átalakítót. Pumpát meg néhány ezresért beszerezhetsz.
2019. jún. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!