Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen biciklit vegyek?

Milyen biciklit vegyek?

Figyelt kérdés

Most egy decathlonos btwin rockrider-em van, a 60 ezres. Iszonyat kényelmetlen elorehajolni hosszabb utakon és ráadásul dög nehéz.


Ezt szeretném leváltani egy másik biciklire. Legtöbbet városban közlekedem napi szinten, néha hosszabb utakra aszfalton főként.

Milyen kerékpárt érdemes vennem?

Nagyon max 100 ezret szánok rá, de ha olcsóbb is van akkor az még jobb. :) lány vagyok.


2019. aug. 26. 17:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ideális lenne egy cross trekking/trekking kerékpár ilyen célra :) De az sem mindegy, hogy milyen magas vagy. - Mert ez szerint kell vázméretet is választani. Ha lesznek lightosabb földutak, akkor jó választás a fent említettek.
2019. aug. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ezek könnyű biciklik? Olyasmi kellene amivel tudok suhanni, és nem ránt le a lépcsőn ha felemelem. :)


A magasságom 163-168 centi körül.

2019. aug. 26. 19:25
 3/4 anonim ***** válasza:

A könnyű bringa drága, 100 körül csak ólom súlyú gépek lesznek.

A cross trekking kicsivel talán könnyebb lesz, de az is 13-14 kg-ot fog nyomni. Fitness bringák könnyebbek, de szerintem ennyiért nem kapni normálisat. Decathlonban is 180 a jobbik, Triban regular, viszont ez már csak 10 kg körül van. Az olcsóbbikat nem venném. Illetve jó tudni, hogy ezek aszfaltra valók, nem igazán alkalmasak terepre. Ha nagyon max a 100, akkor használtak közt kell nézelődni, de ahhoz meg kéne neked segítség.

2019. aug. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 MGéza ***** válasza:

Mire kell? A legjobb tekkingek amiken van csomagtartó még a 200+ kategóriában is 16kg körül mozognak, az kb azonos súly a mostani gépeddel. Ha csak sport, akkor fitness vagy cross-trekking. Bár írod hogy kényelmetlen előrehajolni, így a cross-tekking/trekking valamelyikét ajánlanám, azokon beállítható egyenes testhelyzet is kényelmesen. Ez egy használt cross-trekking, kicsit drágább, viszont 11,4kg ami lényegesen kevesebb, szerintem ilyen méretnél nem számít hogy női vagy férfi, az enyémet is nézték már nőinek, 46-os méret, pont ami neked kell:

[link]

2019. aug. 31. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!