Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mit csinaljak ha ide-oda...

Mit csinaljak ha ide-oda csuszkal a kerekparomon a kormány markolat?

Figyelt kérdés
2019. aug. 30. 19:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Leveszed, hajlakkal a csovet befujod, visszateszed, orvendezel.
2019. aug. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Vagy pedig veszel egy normális, csavaros bilinccsel rögzíthető markolatot.
2019. aug. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én már próbáltam, de az enyém annyira kitágult, hogy a hajlakk sem segitett rajta, a pillanatragasztó sem, és a ragasztópisztoly sem... Úgyhogy levettem, és egy régebbi montiról átraktam. Így egész stabil
2019. aug. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Cseréld ki a nem megfelelő méretű vagy kinyúlott vackot egy normálisra.
2019. aug. 31. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

A hajlakk nem jó.

Azt utána csak levágni tudod.

Vegyél csavarosat,nekem sem tetszett de be kellet látnom azaz okés.

2019. szept. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Fodor István Ferenc ***** válasza:
Inkább vedd le, de találj ki valamit, mert nekem '83-ban úgy lett lábközépcsont törésem, hogy egy kölcsön biciklinek kanyarodás közben a kezemben maradt a fogantyúja. Hatalmasat taknyoltam.
2019. szept. 1. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Wadmalac ***** válasza:
100%

Régi szép időkben zsírtalanra pucoltuk a furatot, beleköptünk és úgy húztuk fel.

Volt, aki cukros vizet csöpögtetett bele, az is jó volt, csak pár napig üldözték a darazsak. :D

Utána a peremét megemelve csavarhúzóval, WD40-et befújva lehetett csak megindítani.


A mai választék fényében én is a csavaros bilincseseket ajánlom.

2019. szept. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 heretacskó válasza:
Ha a fentiek egyike sem tetszett akkor mèg ott a kedves szilikon, illetve a kományod külső átmèrőjèt ideiglenesen megnövelő ragasztószalag. Arra rápumpálod (kis szilikonnal ha tutira mèsz) ès nem jön le. De tènyleg èrzelmileg ennyire kötődsz egy markolathoz? Kb 3000ft egy új
2019. szept. 6. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Vagy leszeded 2be vágod és után szigszallagal összeragasztod.

Otvar cigány megoldás.

2019. szept. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én egy csővágóval kör alakú barázdákat tettem rá, és visszahúztam a gumit. Azóta nem volt vele gondom. A nikkeletés megsérült, de a markolat takarja. Lehet, hogy a sérült nikkelezés miatt rozsdásodik alatta, de ettől csak jobban rászorul. Ugyanezt csináltam a kapálógépemmel is, azon is bevált.

Egy ismerősöm homokot tett a markolat alá. Az is bevált. megnövelte a surlódást.

A többek által javasolt bilincset nem javaslom, sérűlést kozhat.

2019. szept. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!