Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Defekttűrő, kopásálló városi...

Defekttűrő, kopásálló városi mtb külsőt, milyet érdemes venni?

Figyelt kérdés

26"


vékony gumi kell, főleg járda, aszfalt használathoz.

hidr.tárcsafék.


cst c1316 volt, 3 év alatt elkopott simára, ami nem tudom jó vagy rossz. bő 16e km-t mehetett.


CST az kínai, de nem volt vele defekt egyszer sem, míg másik defekttűrő külső fél év után kilyukadt, igaz azóta sem és a mintázata megvan még, első kerék. Schwalbe Land Cruiser.


Mindkettő kb 6eFt körül volt.


A hátsó csere érett, és nem tudom milyet vegyek.



2019. szept. 8. 19:45
 1/7 MGéza ***** válasza:
Continental ride tour. Nincs cifrázva, vastag külső réteg, alatta plusz gumiréteg a tüskék ellen. Elég lassan kopik.
2019. szept. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 MGéza ***** válasza:
Egyébként amit eddig használtál az is nagyon hasonló és mások tapasztalata alapján elég jó gumi, nyugodtan veheted ugyanazt ha bevált idáig. 16000 kilométer elég sok egy kerékpárgumitól.
2019. szept. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi, megnézem a contit, és gondolkodom a régin, mert utána olvasva tényleg nem rossz, 5eFt és 14000km rosszul írtam előbb, de sokan pár ezer km után már cseréltek.
2019. szept. 9. 00:17
 4/7 A kérdező kommentje:

[link]


Erre gondolsz?


A fémdrót miért jó?

2019. szept. 9. 00:18
 5/7 MGéza ***** válasza:
Igen ez az. Reflexcsíkos kb egy ezressel drágább.
2019. szept. 9. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Minden olcsó gumiban ott a fém drót, szerintem a CST-ben is. Az a szerepe, hogy a gumi tartsa a formáját, átmérőjét. Drágább gumikban kevlár van. Onnan lehet megismerni, hogy összehajtva csomagolják, mert a kevlár rugalmassága engedi. A drótperemest nem lehet összehajtani, mert megtörik.


Amúgy szerintem is veheted a CST-t, ha ilyen jó tapasztalatod van vele.

2019. szept. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem igazán ellenőriztem a gumit, mert nem farolgatok vele, max ha vészfékezni kell, pár alkalommal évente.


Szóval lehet, már 1 éve is ki kellett volna cserélni.


Lehet a szélén látni a mintamélységet, és a fenti futófelületen meg no comment...


[link]

2019. szept. 9. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!