Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Kerékpározással és helyes...

Kerékpározással és helyes táplálkozással lehet fogyni?

Figyelt kérdés

Nem vagyok vészesen túlsúlyos, van rajtam egy kis felesleg a combom és a fenekem tájékán. Az étkezésre próbálok figyelni, a szénhidrátot próbálom kerülni, sok húst és zöldséget eszem, vizet iszok. Naponta nagyjából 1000 kalóriát eszem. Hogyan tudnék úgy biciklizni, hogy fogynak? Ez az egyetlen mozgásforma amit szívesen csinálnék, futni egyeltalán nem szeretek, kardiot néha csinálok.

19/L (178cm/70kg)



2019. szept. 22. 13:00
 1/7 anonim válasza:
17%
Mutass képet, mert az hogy 178/70kg nem mond sokat. A bringázással az a baj, ha nem intenzíven tekersz, csak gurulgatsz, akkor nem fogysz le. Ha időre tekersz, például 30 kilométert megteszel egy óra alatt, akkor igen.
2019. szept. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem csak gurulgatni tervezek, de most semmit sem sportolok
2019. szept. 22. 13:32
 3/7 anonim ***** válasza:
Bringázással nehéz fogyni, mert inkább állóképességet és izmot növel. A pulzusod legtöbbször a zsírégető tartomány felett lesz. Elliptikus trénerrel lehet fogyni, ha figyeled a pulzusodat. De biciklin nem mindig tudod figyelni, mert ha jön egy domb, akkor arra fel kell tekerni és máris felmegy a pulzusod.
2019. szept. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mindenhol azt írják, hogy könnyebb mint futással
2019. szept. 22. 16:12
 5/7 anonim válasza:
Ha nemsikerül fogyni, pedig mindent megteszel, akkor érdemes lenne egy otthon elvégezhető Balansz tesztet késziteni, hogy mi akadályozza a fogyást es akkor célzatosan lehet bevinni a hiányt.
2019. szept. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A zsírégető pulzust el lehet felejteni. 10 éve el is felejtette mindenki, aki benne van a témában. Előtte mindenki vitatkozott velem, amikor azt mondtam, hogy alacsony pulzuson sosem fogyok, viszont amikor tavasszal elkezdtem a hegyi meneteket, akkor elkezdem ledobálni a kilókat.

Ennek ellenére érdemes alacsony pulzuson kezdeni, hogy a keringésed felkészüljön a komolyabb terhelésre.

Rendszeres, legalább másfél órás tekerésekkel már tudsz fogyni megfelelő táplálkozás mellett. De nem várd az elején az eredményt!


Az 1000 kcal napi bevitel kifejezetten kevésnek mondható.

2019. szept. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2019. szept. 24. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!