Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Érdemes belekezdeni az országú...

Érdemes belekezdeni az országúti bringázásba akkor ha csak 120 ezret tudok rászánni?

Figyelt kérdés

Ennyim van rá.

Ennyiért valóban csak ipari hulladék van ami széthullik alattam, meg nyekereg meg nem vált rendesen meg vacak? Ennyiért tényleg csak olyan van amivel max a tápos zsákot lehet hazatolni a gazdaboltból?


Felejtsem el ezt a sportot? Menjek futni? Azt ennyiből már talán el lehet kezdeni...



2019. szept. 24. 06:59
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Ennyiből is lehet kezdeni. Esetleg vehetsz használtan is.
2019. szept. 24. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Nyilván használatra gondoltam.
2019. szept. 24. 07:42
 3/27 A kérdező kommentje:
Újról álmodni se merek. Honnan lenne egy átlag embernek ilyen célra 5-600 ezer forintja?
2019. szept. 24. 07:52
 4/27 Wadmalac ***** válasza:

Egy jó kis fékkarváltós 105-ös szettes használt jószág ennyibe simán belefér.


De találtam neked egy finomságot. Ha nem vagy alu-fanatikus, ez jó lehet és még marad kereted fejleszteni is.

[link]

2019. szept. 24. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Köszi. Úgy gondolod, hogy egy ilyen régi bringa megfelelő lehet manapság? Tuti van vagy 10 kiló.
2019. szept. 24. 08:30
 6/27 A kérdező kommentje:

Én amúgy ezt néztem ki magamnak.


[link]


De olvasgattam itt és teljesen elbizonytalanodtam. Félek, hogy egy ilyen régebbi konstrukcióval csak a baj lenne és akkor oda a gondtalan bringázás. Nem tudnám élvezni a dolgot.

2019. szept. 24. 08:33
 7/27 Wadmalac ***** válasza:

"Tuti van vagy 10 kiló"

Nincs. Olyan 9 lehet szerintem.

És akkor mi van?


"Félek, hogy egy ilyen régebbi konstrukcióval csak a baj lenne és akkor oda a gondtalan bringázás."

Ja. A régebbi konstrukció nem fog kukában landolni 10000 km után a kigrammozás miatti élettartam-csökkenés miatt.


A bringámon 20 éves 600-as trikolor szett van, hibátlanul működik. Megnézném, egy mai Ultegra mikor nyom le 20 évet.

2019. szept. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Ja az itteni hozzászólók mind milliárdosok. Csak akkor azt nem tudom kik veszik meg a sok teszkós bringákat.
2019. szept. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 Wadmalac ***** válasza:

"Ja az itteni hozzászólók mind milliárdosok."

Aha.

Tény, hogy 14 éves koromtól mostanig elköltöttem egy-két autó árát bringára, de büdös életben nem szüleim pénztárcájából, már általános suliban szereléssel gyűjtöttem a pénzt a bringára. És nem kellettek hozzá milliók.


" Csak akkor azt nem tudom kik veszik meg a sok teszkós bringákat."

Azok, akik azt hiszik, hogy bármi kerékpárnak minősül, ami egy kilométerről annak látszik.

Azok az életveszélyes szemetek nullkilométeresen landolnának kukában, ha lenne műszaki felmérés.

És szomorú, hogy szabad ilyeneket forgalmazni.


Amúgy nem tudom, mit puffogsz, még árkeretben megfelelő használt bringa is lett a kérdezőnek ajánlva.

2019. szept. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Na akkor ez amit linkeltem jó? Ez már jobb mint a teszkós nem?
2019. szept. 24. 10:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!