Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen bicikli lenne megfelelő?

Milyen bicikli lenne megfelelő?

Figyelt kérdés
Heló mindenkinek! Szóval már elég régóta biciklizem,(nem nem iskola oda-vissza szinten) van egy jó kis erdő, a hely mellett ahol élek, és oda szoktam/szoktunk kijárni biciklizni. Vannak jó kis ugratók mi csináltunk még ilyen kissebb akadályokat. És mivel ezt nagyon szerettem, szerettem volna kipróbálni magam durvább körülmények között, szóval kimentem egy (kicsi) városi versenyre. Igazából nem szépítem, nem lettem első, másidik, de még harmadik se, hanem 20-ból 13 lettem. Ezt én elkönyveltem egy fél sikernek, mivel jól éreztem magam, nem lettem utolsó, nameg első versenyem. Ez volt kb fél éve, azóta próbálok fejlődni, de úgy érzem kinőttem a biciklim... És szeretnék egy szintel fejjebb lépni. Szóval maga a kérdés, hogy ti milyen fél profi, profibb bicikliket ajánlotok, erre a célra? Előrre is hatalmas pacsi mindenkinek, kíváncsian várom a válaszokat! :)
2019. okt. 17. 21:32
 1/6 anonim ***** válasza:
39%
Szia lehet ez nem pont erre való , de én most vettem egy rockrider 540 et és kipróbáltam elég rossz erdei lejtőn és bírta. Persze én munkabajarasra vettem de el lehet vele allatkodni és csak 130 000
2019. okt. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, mindenképp ránézek!
2019. okt. 17. 21:51
 3/6 anonim ***** válasza:

Mennyi a keret?

És merre fejlődnél ugrálás vagy sebesség?

2019. okt. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Alex Fly ***** válasza:
Mondjuk a felhasználási terület mellett azt sem ártana tudni hogy jelenleg milyen kerékpárod van, aminél nagyobb teljesítményűt szeretnél.
2019. okt. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Pillanat, és megválaszolok mindent. :) Természetesen az ugrálás terén kéne jónak lennie, a keret pedig igazából mindegy. Mert most van 200 000ft-m de ez is csak a diákmunka. Szóval tudok gyűjteni esetleg egy komolyabbra is. MTB ST100. Igen, decatlonból vettük még régen, ha jól emlékszem szülinapomra. Nagyon jó szolgálatot is tesz, csak bla bla bla nem mondom el megint azt, amit a kérdésben. :)
2019. okt. 19. 09:03
 6/6 anonim ***** válasza:
Gyüjt mégegy kicsit és vegyél egy dirt bringát.
2019. okt. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!