Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mikor vannak a legjobb akciók...

Mikor vannak a legjobb akciók kerékpárra?

Figyelt kérdés
Még diák vagyok, (nyári munka )spórolt pénzből venném. Haverokkal szeretnék tekerni városba, erdőbe...mindenkinek mtb van. A lényeg az lenne, hogy minél olcsóbb legyen, de jó ár/érték arány kb. 150 ezrem lenne rá. Érdemes lenne várni karácsonyig leárazás miatt?
2019. okt. 29. 15:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Már itt a szezon vége, jönnek ki a 2020-as modellek. Sok helyen már megtörtént az idei modellek leárazása. Lehet, hogy karácsonyra már elkopik a készlet. Ebben a kategóriában esetleg nézd a decathlont, hátha akcióznak valamit. Nem tudom, hogy ő szoktak-e szezonon kívül leárazni. Amúgy ebben az árban egész jó ár/érték arányú gépeik vannak. Márkásban ez az abszolut belépő kategória, akcióval esetleg hajszállal felette.
2019. okt. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Joker2244 ***** válasza:
Karácsonykor leárazás? 😮
2019. okt. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi 1-es, akkor nem várok.
2019. okt. 29. 20:39
 4/6 A kérdező kommentje:

Joker2244 mit nem értesz?


"leárazás" szinonimái:

kiárusítás, akció, végkiárusítás, kedvezmény, engedmény, árleszállítás, árengedmény


Talán még nem tapasztaltál ilyet karácsonykor?:D

2019. okt. 29. 20:40
 5/6 anonim ***** válasza:

szezonvégén kell keresgélni,haver így sporolt 60ezret.

nem biztos,hogy karácsonyig kéne várni... Én úgy csináltam amig gyerek voltam,hogy nem kértem semmit karácsonyra meg a többi,hanem szülinapomra egy komolyabb bringát kértem. Olyat ami fejleszthető (nem fejlesztettem sokat). de a lehetőség adott volt.

2019. okt. 30. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Joker2244 ***** válasza:
Kedves, te tisztában vagy vele hogy ha valami le van árazva az attól még általában 80%ban ugyan annyiba kerül, mint mindig? Ha kell valami vedd meg... Ne várj
2019. okt. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!