Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Van olyan katalógus ami...

Van olyan katalógus ami tartalmazza valamennyi bicikli alkatrészeinek a nevét/típusát?

Figyelt kérdés

A biciklimen elég sok alkatrészt kéne cserélni,de nem tudom az alkatrészek pontos nevét, amit viszont ki kéne derítenem ahhoz hogy otthon tudjam szerleni.

Esetleg ismer valaki ilyen oldalt?

Iletve az xfact 27,5 MTB biciklire vonatkozó adatokat?



#bicikli alkatrész #X-fact-27-5-mtb
2019. nov. 6. 10:24
 1/3 IronYpetya ***** válasza:
100%
Aha, itt az oldal, ahonnan a "katalógus" (pontosabban könyv) beszerezhető: [link]
2019. nov. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

hát ez nem egyszerű.

Általában a gyártó honlapján szokott lenni alkatrész lista, vagy a webshopoknál is leírják mi van rajta.

De nem mindig pontosak ezek az adatok.

Illetve minden modellévben más alkatrészeket raknak rá.


A kerékpáron az alkatrészeken nincs felirat?

Nekem pl az agyakon ott van, hogy M475, teháte shimano M475 agyakról van szó. Gugliba beírom, hogy 'shimano m475 pdf' és már dobja is a részletes adatokat, kompatibilitási információkat.


vagy gyári szám alapján talán meg lehet találni az adatokat.

Esetleg egy normális kerékpárboltba ha beviszed akik értenek hozzá ránézésre megmondják mi-mi. Szerintem megér egyszeri alkalommal pár ezrest az, hogy megtudd az alkatrészek pontos típusát


Külföldi fórumokon is érdemes nézelődni, lehet találni egy-egy elejtett infót.

Sajnos nem egyszerű minden adatot megtalálni - de csak egyszer kell összeszedni! :)

2019. nov. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ha jó minőségben le tudod fotózni a cuccokat talán tudunk segíteni.
2019. nov. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!