Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Városban (Budapesten) biciklis...

Városban (Budapesten) biciklisek átlagosan milyen sebességgel szoktak menni?

Figyelt kérdés

Gondolkodom elektromos roller vagy bicikli vásárlásán, de nem tudok dönteni.

Azon is gondolkodtam, hogy elektromos rollerrel lehet hamarabb odaérnék helyekre, mint biciklivel, mivel roller gyorsabban tud menni talán.


Ezért kérdezem városban egy bicikli ~kényelmesen, mennyivel szokott menni?



2019. nov. 14. 00:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Privátban ilyet ír a #7 nekem, hogy nem érti mit csodalkozok mert haverjának titánvázas a bringája és 50+ os tempót megy huzamosabb ideig.


Nem semmi.

2019. nov. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
57%

Na most meg azt magyarázza privátban, hogy nem írt olyat, hogy átlagsebessége lenne annyi.


Közben meg ott van


Ezt írja:"Szerintem egy komoly bringával az én edzettségemmel simán tudnék 40-45-ös átlaggal közlekedni. "


Ilyen hülyék írnak ide. Az ilyenek adnak "tanácsot"...


Persze mtb-vel 45-ös átlag :D

2019. nov. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Meg ilyet ír privátban


"Nem használok ilyeneket, egy sima mágneses sebességméröm van."


Szerintem szarul van neki beállítva a kerék mérete aztán azért mér neki ilyen tempót :D


LOL

2019. nov. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Itt szapulod a népet, de azért te is beírtad, hogy 45-ös átlagot lehet hozni egy normálisabb bringával :D get a life...
2019. nov. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!