Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Rockrider ST 530 középhaladóna...

Rockrider ST 530 középhaladónak 120 ezerért?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy "középhaladó" bicajt. Azért írom középhaladónak, mert jó pár éve bmx-eztem, illetve néha lightosan DH-ztamm, de semmi komolyabb. Lényegében 70/30 arányban városi és erdő használatra tervezném. Nagyobb ugrásokat nem tervezek vele, annyi hogy az erdős, kavicsos talajt jó lenne, ha bírná. Max. amit ráköltenék 100-120 ezer forint. Tudom, hogy nem feltétlen érdemes nagyobb cégeknél venni bringát, de ezt ajánlották többet is. Egy 100-as teló van rajta, dupla falú felni, hidraulikus fékek. Arra, hogy elmenjek erdőbe tekerni néha, arra nem szeretnék többet költeni. Fő szempont, hogy ezt ki is tudom próbálni. Vélemény ?

[link]



2020. márc. 19. 17:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Könnyű erdei utakra, kb.25/ó-ig.
2020. márc. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
azt kihagytam, hogy 70 kg vagyok, tehát nem kap brutális terhelést
2020. márc. 19. 18:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Én ezt erősen a kezdő kategóriába sorolnám, de kirándulgatni az erdőbe valószínűleg megteszi. Ennyiért nem tűnik rossz választásnak.
2020. márc. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
a lényeg, hogy egy-két kavics alatt ne essen szét
2020. márc. 19. 21:42
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy-két kavics alatt még egy trekking sem esik szét. Én egész sokat jártam a cross trekkingjeimmel is úttalan utakon, és simán bírták. Igaz, azok tényleg középkategóriás gépek voltak. Most merev gravelem van, azzal is áttekertem a Velencei-hegységen gond nélkül.
2020. márc. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!