Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Btwin Rockrider ST900?

Milán45 kérdése:

Btwin Rockrider ST900?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Velemenyeket kernek Rockrider ST900rol,és hogy alkalmas-e ugratásokra,nem óriásokra kell gondolni,de például egy ilyen 1-1,5 méteres droppokat betonra kibír,és terepen érkezővel való hoszabb ugrásokat?Vagy egyátalán ilyen árkategóriában,200k forint mit érdemes venni?

2020. márc. 5. 17:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha jól látom, ez egy gyerekbringa. Ennek fél méter is sok. Egy méter drop az nagyon nem kis ugrás vízszintes betonra. Persze az sem mindegy, milyen nehéz vagy. De ugrálni nem sok dekás bringa alkalmas, főleg nem ebben a kategóriában.
2020. márc. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Gyerekbringa? :D azt hol láttad?
2020. márc. 5. 21:02
 3/12 A kérdező kommentje:
2020. márc. 5. 21:04
 4/12 anonim ***** válasza:

Nekem azt dobta ki a google. De most nézem, hogy kb. 5 féle ST900 van. Így linkkel már egyértelmű.

Idézem a magyar oldalról: "All mountain, Enduro, BMX, MTB XC kerékpározáshoz nem megfelelő!"

Ez egy kirándulós, hobbi bringa, abból kicsit jobb fajta. Így kell kezelni.

2020. márc. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Azért felszereltsége alapján 120millis villával szerintem kibírná az ugratásokat...Vagy 200k körül mit érdemea venni?
2020. márc. 5. 21:47
 6/12 anonim ***** válasza:

Ugrálni inkább használtat.

A 130 millis fox 32 villámra is azt írják, hogy nem használható ugrálásra. Ezen pedig 30-as becsúszók vannak. Ez egy belépő xc villa. Ezen kívül a váz is nagy pofont kap, az is megadhatja magát. Főleg ha betonra ugrálsz. Az nagyon más, mint amikor van érkező rámpa. Valószínűleg egy darabig bírná, de túl hosszú életű nem lenne.

2020. márc. 6. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Az a helyzet,hogy ugyanugy aszfalton is mennék,mint terepen,ezért nem kéne össztelós.
2020. márc. 6. 19:24
 8/12 anonim ***** válasza:
Azt nem írják, hogy Dhra nem alkalmas😁 Viccet félre téve nem ugratásra van kitalálva, de szerintem bírná. Én régebben XC géppel kezdtem, ugye az sem erre való, de nem halt meg alattam, a vázát nem kell félteni max a többi alkatrészt. (igaz hallottam már rosszat a Btwin vázakról)
2020. márc. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Vaztol nem felek.Kerekektol viszont igen.Attol felek a legjobban,hogy 8as,tojas megy bele,erre sok az esely?Vagy esetleg a RR XC50 jobb lenne?
2020. márc. 6. 19:31
 10/12 anonim ***** válasza:
29es kerekeknél jobban félnék ettől, de a 27,5es, 26os kerekeket szerintem nem fenyegeti annyira ez a veszély, legalábbis nekem a kerekekkel még sosem volt gondom, pedig kaptak hideget meleget
2020. márc. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!