Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen bicikliscipőt vegyek?...

Milyen bicikliscipőt vegyek? Merida vagy Shimano? Mire figyeljek a vásárláskor?

Figyelt kérdés
2010. júl. 26. 17:56
 1/3 anonim válasza:
Kényelemre.nekem Shimanom van,szeretem meg vagyok vele elégedve:)
2010. júl. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

fúúúú itt nagy a zűrzavar kérem...

Tisztázzuk mi a merida ill mi a shimano.


Merida egy kerékpár gyártó cég akárcsak a Magellan (magyar), GT, Trek, Mali(magyar), Mongoose, Hauser(magyar), Gepida(magyar), Olympia (magyar) stb.



Ezek a kerékpárgyárak különböző alkatrészgyártó által gyártott alkatrészekkel szereli a kerékpárokat. Ilyen alkatrész gyártó (talán az egyik legnagyobb) a SHIMANO. De ezen kívül gyárt még sok cég különböző alkatrészeket pl: Shram, BBB, BikePositive B+, Magura és még sorolhatnánk.


Hogy milyen kerékpárt válassz ez nehéz kérdés egy kívül állónak. Ismerni kellene az igényeidet kb azt hogy mennyi pénzt szánsz rá stb.



Nem ki oktatni akartam senkit csak elmagyarázni hogy ez kb egy olyan kérdés volt mint az hogy milyen autót vegyek Subarut (ami nyilván valóan egy autó gyár) vagy Brembo-t (ami féktechnikát gyárt autókhoz)

2011. márc. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
hííí bocs ezt elnéztem... neharagudj!!! Nekem Shimano van! Kényelmi szempont alapján próbálj dönteni ill. az is legyen a talomba hogy melyik mennyire vízálló!
2011. márc. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!