Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Kijárási tilalom miatt nem lehet?

Kijárási tilalom miatt nem lehet?

Figyelt kérdés
Sziasztok, az lenne a kérdésem hogy a kijárási tilalom tiltja azt is hogy elmenjek kerékpározni? Nem mennék egyáltalán emberek közé, leginkább utakon szoktam kerékpározni közelebbi településekre. A válaszokat előre is köszönöm.

2020. ápr. 4. 11:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Még nincs tilalom!
2020. ápr. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem tiltja. Tilalom nincs, csak korlátozás, és egyénileg sportolni szabad. Sokan bringáznak is. Most idő is több jut rá, mint általában.
2020. ápr. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Tulajdonképpen mindent szabad csak céltalanul csoportosan "lézengeni" nem.

Amúgy sajnos az utóbbit se nagyon tartják be.

Rendőröket nem láttam eddig igazoltatni vagy odamenni fiatal csoportokhoz hogy haza zavarja őket...szóval ennyit erről.

Korlátozásnak se elég inkább egy vicc kategória.

2020. ápr. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
79%

Amúgy ennyire nem tudnak a magyar emberek tájékozódni vagy szöveget értelmezni ??

Tele van a fa.szbuk és a gyk ilyen jellegű kérdésekkel.

2020. ápr. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, természetesen utána néztem más oldalakon, de biztosra akartam menni, mivel itthon mindenki azt mondja hogy nem mehetek sehova maximum boltba🤦‍♀️dehat könyörgöm ha ember mentes helyen tekerek egy kicsit egyedül abból nem lesz semmi. Szval megegyszer köszönöm a válaszokat
2020. ápr. 4. 13:10
 6/18 A kérdező kommentje:
Egyébként bocsánat, 😅tudom hogy nem tilalom van hanem korlátozás, csak annyira siettem hogy valahogy mást írtam mint amire gondoltam
2020. ápr. 4. 13:11
 7/18 anonim ***** válasza:
Szerintem a lakhelyed környékén sportolhatsz, de szomszéd településekre nem mehetsz. Nem egyértelmű sajnos. Azt mondják, postára is indokoltabb esetben menjünk. Szóval ha elbiciklizel egy postáig, és onnan tovább, akkor mi van? Nekem nem egyértelmű. Én a lakhely környékén bicikliznék, esetleg a városban egy messzebb boltba még elmennék biciklivel, más városba, településre nem.
2020. ápr. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Ha lenne tilalom (de nincs) akkor azt tiltja,hogy kijárj azt hogy ezt lábbal vagy bringával esetleg trolibussza teszed mindegy. Azaz ,ha elmész bringázni a rendőr bizony a rektumodba dugja a gumibotját és még megis birságol!
2020. ápr. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

# 4 Lehet lepontozni de akkor is igazam van.

Ismerősi és baráti körben is magyarázni kell ezeket a dolgokat ami elég elszomorító.

Ráadásul az internet is tele van kreténekkel.


Kérdező semmi baj jó ember holtáig tanul következőnek majd utána nézel rendesen :)

2020. ápr. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

9. Már csak az a baj, hogy a második hozzászólásodban sem írtad le a választ a kérdésre, de azt megtudtuk, hogy mindenki hülye, csak te nem. Úgy látszik, nem tanít a mester.

Ja, hogy te voltál a 3-as is? Ez nem teljesen egyértelmű.

2020. ápr. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!