Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Van térkép a Magyarországi...

Van térkép a Magyarországi no-go zónákrol?

Figyelt kérdés
Nem egyszer elofordult, hogy ismeretlen kornyeken kerekparozva belefutottam egy putrisorba ahol a szerencsen mulott, hogy nem tortent problema. (Somogy Marotpuszta, Somogyszentpal) A térkép ugye nem figyelmeztet ilyesmire. Technikai, praktikus valaszt varok, rasszizmus, stb temakorben nem varok vitaindito valaszt.

2020. ápr. 25. 13:02
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Szigony utca, leonardo da vinci utca, hős utca. Pl ezek amiket gyalogosan, biciklivel kerülj el.
2020. ápr. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Polkorrekt okokból kifolyólag ilyen listát nyilvánosan nem fogsz találni. De ha konkret környéken való túrázás előtt bicajos fórumokon megkérdezed, egészen biztosan segítenek neked a bringástársak.


A cserkész- ill. Regnumos táborszervezők között is mennek az infók a nem ajánlottvhelyekről.... Felelőtlenség lenne kisgyerekeket veszélyes helyree vinni vándortáborba.


A selyei kistérség (Ormánság). Eléggé no go...

2020. ápr. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Plusz még északkeleten szendrőlád, Szalonna, Tornanádaska.... Van ott bóven ilyen falu. :-(
2020. ápr. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A Hős utcát kihúzhatod, ott már csak az a néhány szerencsétlen lakik, ők még kb. 15 éve vették a lakásukat. Most csak úgy hajlandóak kiköltözni ha hasonlót kapnak az önkormányzattól máshol.
2020. ápr. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nincs, mivel hivatalosan nincs ilyen.

Az, hogy pl a mentősök se mernek kíséret nélkül menni néhány helyre az más dolog.

A legjobb ha nem kórincálsz össze vissza olyan helyen ahol nem vagy jártas és ha van valami, akkor célirányosan mész.

Pl nekem is volt olyan hogy "sötétebb" helyre kellett mennem, ahol egy kissebb csapat egyből meg is talát és jöttek a szokásos körök, hogy cigi van-e nálam, tudok-e pénzt adni. Én meg mondtam, hogy nincs nálam most úgy semmi, mert csak xy -hoz megyek és egyből nem volt gond, mert már mindjárt nem voltam olyan kívűlálló. Ha neked is valahol nincs keresnivalód ne menj olyan helyre. Mellékutakat amúgy is kerüld.

Meg pár cigány szót ha megtanulsz azzal is néha az életed mented meg :D

Rám is köszöntek már este cigányul ilyen rosszabb arcok, vissza köszöntem és egyből jött, hogy "Dik a gádzsó. Honnan tudsz cigányul??" Itt meg mondtam, hogy egyik haverom tanítgat kicsit. Utána még beszélünk pár mondatot és mindenki megy a dolgára, mert megint nem vagyok olyan kívűlálló.

2020. ápr. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem országos nincs.Budapest ről még angolul is találtam: [link]
2020. ápr. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 tothp ***** válasza:
100%
A google térkép utcaképét nem árt megnézni indulás előtt. Nem mondanám, hogy hivatalos forrás. De a képek elég beszédesek.
2020. ápr. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Adamka1119 ***** válasza:
100%

[link]



Innen Alsószentmárton a legdurvább szerintem

2021. máj. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!