Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mi a külömbség a rövidujjú és...

Mi a külömbség a rövidujjú és a hosszúujjú biciklis egybe mez között? Mert van aki rövidben van aki hosszúujjúban teker nyáron is.

Figyelt kérdés
2020. ápr. 27. 20:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
23%
Az egyiknek rövid a másiknak meg hosszú az ujja. Ez a fő külöNbség.
2020. ápr. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Direkt nem írtam ki,hogy "azon kívül,hogy más az ujj hossza".

Mert gondoltam ezt a kört nem kell megfutni...

Meg amúgy is van egy két barom aki ezt fogja válaszolni...

Egy megérkezett...

2020. ápr. 27. 20:39
 3/14 A kérdező kommentje:

Nem volt agyhalott kérdés,mert van külöNbség azon kívül,hogy egyiknek hosszabb az ujja.

De mivel te nem bringás vagy így valószínű szimplán csak, hülyevagy hozzá,unatkozol és vered a brét,hogy milyen királyul beszólogatsz.

2020. ápr. 27. 20:57
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
De kérdező lehet neked nehéz a gondolkozás mivel te nem ember vagy így valószínű szimplán csak egy beszélő majom lehetsz.
2020. ápr. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Igaz,hogy a melegek sportja a bringázás?

Magukra huzzák,a passzos ruhát,borotválják a lábukat,azután egymás fenekébe lihegve tekernek.

Belebrunyálnak a szerkóba,igénytelen egy sport...

2020. ápr. 27. 21:15
 6/14 A kérdező kommentje:
Meg aki űzi is!
2020. ápr. 27. 21:16
 7/14 anonim ***** válasza:
66%

#10


???


Mondom én, hogy hülye vagy :D

2020. ápr. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Akár édsanyukád...
2020. ápr. 27. 21:39
 9/14 anonim ***** válasza:
Én nem fogok ilyen vitába szállni, de tisztelettel... Ha csak arról van szó, hogy ugyanolyan típusú mez rövid és hosszú ujjú változata között mi a különbség, akkor már le is írtam mi a különbség. Semmi rosszindulattal, ennyi a különbség. Az egyiknek rövid az ujja, a másiknak hosszú. Ebből következik, hogy a rövid valószínű melegebb időben jó, a hosszú pedig hidegebben, amikor picit jobban be kell öltözni. Esetleg még az aerodinamikát lehetne felhozni, de ha eleve testhezálló mezről van szó, akkor az sem játszik. Ha lazább, lógósról beszélünk, talán egy hangyányit "aero"-bb a rövidújjú. De ez azért elég extrém, ha ilyen érdekel. Remélem kielégítő volt a válasz.
2020. ápr. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

#14-es vagyok megint:


Talán még annyit tennék hozzá, hogy kesztyűknél például ugye van ujjatlan, meg "egész" kesztyű. Én mindig sima kesztyűt használok, tehát nem ujjatlant, mivel idegesít az ujjatlan "levágása". Egyszerűen jobban szeretem a sima kesztyűt. Így lehet ez a mezeknél is. Ha valaki ezt szereti, akkor ezt hordja. Aki azt, azt hordja. Sőt, lehet hogy van akinek csak egy féle van, és meleg-hideg időben is ugyanazt kell hordania. Ennyi.

2020. ápr. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!