Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Ki milyen XC gépet venne...

Ki milyen XC gépet venne 200ft-ért?

Figyelt kérdés

Akár használtan, akár újonnan. Bár inkább újonnan érdekelne, mert használtan ugye nem mindig ugyan az a kínálat.


Szempontok a felszereltség, geo, kinézet, ilyesmi.


Lehet venni közvéleménykutatásnak is :)



2020. máj. 1. 21:13
 1/7 A kérdező kommentje:
200 ezer forint. Az ezer lemaradt :D
2020. máj. 1. 21:30
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ennyiért pedig csak használtat néznék. A Decathlon legolcsóbb XC bringája is 240k akciósan. Ha belefér, az esetleg vállalhatónak tűnik.
2020. máj. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Nekem mindegy, csak merida legyen a vázra írva, az alkatrészeket meg úgyis lecserélem...

Teszem is ezt már 15 eve ugyan azzal a vazzal.

2020. máj. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

"csak merida legyen a vázra írva, az alkatrészeket meg úgyis lecserélem"

Csak úgy kíváncsiságból: akkor miért nem csak vázat veszel? Mi értelme leszerelni majd felszerelni, kidobni/eladni veszteséggel az alkatrészeket.

2020. máj. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mert olcsóbb venni egy komplett bringát mint építeni egyet, amúgy mint említettem 15 éve dolgozom ugyanazzal a vazzal, mostmár szerintem viszont cserés lesz.
2020. máj. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, olcsóbb venni egy komplett bringát, de te azt írtad, hogy komplett bringát veszel, aztán lecseréled rajta az alkatrészeket, tehát építesz egy újat.

Na jó.. te biztos érted, az a lényeg.

2020. máj. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mivel az allatrészek előbb utóbb annak aki nem csak nézegeti a bringát,csereérettek lesznek.
2020. máj. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!