Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mennyire jó ötlet egy 12...

Mennyire jó ötlet egy 12 év/150cm -es gyereknek egy S-es vázméretű felnőtt bicikli ?

Figyelt kérdés
A táblázat szerint az S-es méret 150-165 cm testmagasságig van, de nem tudom mennyire szabad így a határra menni. A kipróbálás azért nem jó, mert úgyis azt fogja mondani, hogy tetszik neki. Néztem sok gyerek biciklit, de az az igazság ugyanazért a pénzért "felnőtt" bringából sokkal jobbat kapni.

2020. máj. 19. 21:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan vehettek felnőttbiciklit. Nem csak a testmagasság a lényeg, hanem a kar és lábhossz is... De ha kicsit nagy is lenne, úgyis hamar belenő (bizonyos határokig lehet "nyújtani" a méretet). Ha meg kinövi, egy felnőtt biciklit jobban el lehet adni.
2020. máj. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!