Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » A szobabiciklizéstől izmosodik...

A szobabiciklizéstől izmosodik, kerekedik a fenék?

Figyelt kérdés
A válaszokat előre is köszönöm! 😊

2020. máj. 26. 18:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
69%
Formás kerek fenékhez súlyzós edzés kell. Guggolás, kitörés, lábtoló.
2020. jún. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
51%
11-esnek igaza van. A biciklizés cardio. Ha izmot (feneket) szeretnél növelni, akkor súlyzós edzés kell (bár egyes esetekben erős szalaggal ugyanolyan a megterhelés😅😉)
2020. jún. 19. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Induljatok már el egyszer egy bringás versenyen és nézzétek meg, hogy a komolyabb amatőr versenyzőknek (ők nem súlyzóznak) milyen lábuk, fenekük van.


Egyszer lementem gyógytorna után erősíteni a lábamat, tehát kifejezetten egy-egy izomra dolgoztam, gyógytorna jelleggel. Megkérdezték tőlem, hogy miért lábra edzek, hiszen a lábam látványosan izmos... A műtött lábamom az izom akkora volt, de ez részletkérdés... Bár éppen ez jelzi, hogy "a bringázás nem izomosít" nem felel meg a valóságnak.

2020. jún. 19. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
51%
12-es vagyok, aki nem hiszi, járjon utána😁
2020. jún. 19. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
26%
Vekony szálkás nem egyenlő izmos.
2020. jún. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!