Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mikor kell megolajozni a...

Mikor kell megolajozni a láncot a biciklin?

Figyelt kérdés
1 éve van meg, azóta 1x lett olajozva. Mikor tanácsos újra ezt megtenni? Vagy még lehet várni vele?

2020. jún. 2. 17:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ismered ezt az ún. google nevű keresőoldalt? Csak azért kérdezem mert nagyon hasznos (szólj apáéknak, hogy vezessék be) és ha szóról-szóra betáplálod a kérdésed akkor azonnal megadja a választ.
2020. jún. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Ne legyél már szemtelen! Ennyi erővel már meg is írhattad volna. Egyébként ez az oldal azért van nem? Feleslegesen pazaroltad ezzel az időd, ez most annyit ért, mintha egy papírra leírod a véleményed és azt kidobod a kukába.

Plusz még ennyire tudatlannak lenni, Istenem! Mit gondolsz miért tettem fel ezt a kérdést? Hogy nehogy leessen? Szarrá kerestem a választ erre.

2020. jún. 2. 17:26
 3/15 anonim ***** válasza:

Igen, sajnos nem fogtad fel a dolgot és emiatt tényleg ennyit ér a véleményem mintha kukába dobtam volna... hiszen ahelyett, hogy beírtad volna a google-be inkább továbbra is itt hőbörögsz.


"Mit gondolsz miért tettem fel ezt a kérdést?"

- mert képtelen vagy beírni a google-be.

2020. jún. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Bíztam benne, hogy nem írsz vissza, de én nem te vagyok, csak mondom, mindenkinek van egy rossz napja, lehet, hogy neked most az volt. Én veszekedek tovább. Annyit még, hogy kerestem rá a választ google-on is. Nem találtam. Itt pedig azért kicsit személyesebben is kaphatok választ. Köszi!
2020. jún. 2. 17:39
 5/15 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, tényleg rossz napom volt... De hogy jóvátegyem:


[link]

2020. jún. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszi! Hát erre nem is gondoltam volna! :)
2020. jún. 2. 17:46
 7/15 anonim ***** válasza:
Fura. Hogy másnak a google első találat, te meg szarrá kerested..... valami bétaverziós google-t használsz?? 😂😂😂😂
2020. jún. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nálam azért erősen függ a kenőanyagtól és az időjárástól. Amúgy nem időtől, hanem km-től függ inkább. Ha van füled hozzá, meghallod a a lánc hangját. Esős tekerés után minden esetben érdemes áttörölni és kenni, ugyanígy poros tekerés után. Ha csak aszfalton és jó időben mész, szerintem olyan 100 km-enként ráérsz, ha jól tapadó kenőanyagot használsz.
2020. jún. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Amúgy te elolvastad te egyáltalán a kérdést? Én azt kérdeztem, hogy 1 év után tanácsos e olajozni? Na mindegy, már nem is válaszolok mert csak az időm veszlik a semmibe. Továbbra is várom a hozzászólásokat, akik értelmesek és tisztelik a másikat.
2020. jún. 2. 18:01
 10/15 anonim ***** válasza:

Tisztelettel barátod,

Google

2020. jún. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!