Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Ex országuti kerékpárosok...

Ex országuti kerékpárosok milyen kerékpár típusra váltottál, megbántad?

Figyelt kérdés

Paripa eladása előtt álok, sose gondoltam volna, hogy egyszer eladom.


A tavalyi szezont 1500km-el zártam tudom kevés de a munkám miatt csak hétvégente van időm. A mellettem elhaladó országultisok mind erősebbek nálam, gondolom nem az építőiparban dolgoznak. Hülyém néznek, hogy csóri miért 15-el kullog haza



Felszedtem vagy 7kg a tél során, két hónapja nem voltam tekerni, mert otthoni munka fontosabb volt. Ma tekerés közben azt hittem meghalok ami korábban ment az most nehezebben és a rossz utak annyira szétráztak amiket korábban elviseltem de most.


Azt érzem ez már nem nekem való, a nyakam és derekam is megfájdult de most már jobb.


Azt tervezem, hogy ha nem naponta akkor 2-3 naponta mennék tekerni és ehhez kellene egy olyan bringa amivel suhogós nadrágban is el tudok menni. 29er vagy krossba gondolkodom.



2020. jún. 7. 16:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyszerű: ha erdőbe akarsz menni, akkor 29er, ha csak aszfalt és jobbfajta földút, akkor cross. De egy cross-on is fájhat a derekad, ha rossz a méret vagy a beállítás.
2020. jún. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ ment a zöld, akkor szerintem kross lesz.



A bedőlés szerintem amiatt lehet .



Jöhetnek még válaszok.

2020. jún. 7. 20:00
 3/4 tothp ***** válasza:

Én országútival kezdtem. Váltottam, mert a csomagos túrázás jobban bejött. Az országútival jól használható utak száma pedig egyre csak fogy.

Most egy rekuval járok. Már a derekam sem fáj annyira.

2020. jún. 8. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, az nekem is nagy fájdalmam, hogy rossz s közúthálózat állapota, én is felszedtem vagy egy 10-est a karantén alatt.
2020. jún. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!