Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Van még rajtam kívül olyan,...

Van még rajtam kívül olyan, aki feszélyezve érzi magát kerékpáros rövidnadrágban?

Figyelt kérdés

Van egy betétes rövid nadrágom, kerékpározáshoz vettem szaküzletből. Kényelmes, ellátja a funkcióját, de úgy érzem, kicsit furán néz ki rajtam. Azt tudom, hogy fontos kellék, mert egy lobogó, hétköznapi nadrág akadályoz és pl. egy darázs is berepülhet "oda", ahova nem kéne.


Alacsony vagyok, 171 cm, ennek meg hosszú a szára, ezért gondolom, hogy bután festek benne. Utcai viseletből is inkább hagyományos szabású rövidnadrágjaim vannak, tehát amelyek nem érnek a térdemig. Érdemes lenne vágatnom belőle?

Van amúgy egy nagyon ügyes varrónő ismerősünk, tuti nem szúrná el, ért a szakmájához, évtizedek óta var.

A nadrág szárának a szélében gumiszalag is van, de vékony lábaim vannak, igazából csak lóg a szalag, nem feszül a combomhoz.

Köszönöm a válaszokat, segítséget előre is!



#országúti kerékpározás #kerékpáros rövidnadrág
2020. ápr. 19. 13:14
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pont a nagyon rövidek néznek ki furán. Nem értem, miért lenne attól rossz, hogy nem mini?
2020. ápr. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem is a hosszabb jobb. Ne vágasd le, akkor már olyan szedett vedett toldozott foktozott lesz.

Egyáltalán nem baj ha a térdedig ér, az sem baj ha kicsit hosszabb.


Ha meg rálóg picit a térdere, úgyis felugrik ha ráülsz a bicóra.

2020. ápr. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!