Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mekkora távokat lehet megtenni...

Mekkora távokat lehet megtenni biciklivel?

Figyelt kérdés
Egy családi biciklitúrán gondolkozom, ezért érdekelne. Légyszi német és kört is írjatok!

2020. júl. 5. 12:41
 1/7 anonim ***** válasza:
88%

Miért jobb neked, ha valaki odaírja, hogy 30 éves és férfi vagy 50 éves és nő? Nem kortól és nemtől függ hogy mekkora távot lehet megtenni, hanem edzettségtől, kerékpártól (nem mindegy, hogy 30 kilós városi vagy 13 kilós fitnesz), attól, hogy milyen úton mentek (aszfalt? föld? kavicsos?), stb.

Mit jelent a "családi"? 2db 50 éves + 1 20 éves gyerek, vagy 2db 30 éves és egy 5 éves gyerek? Vagy nincs is gyerek? Vagy több gyerek van?

Mekkora távolságot lehet megtenni? 20km és 200km között bármekkorát.

2020. júl. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
14-40 éves családtagokra gondoltam, nem bringázom sokat, ezért nem tudom, hogy kb mennyit tudnánk menni
2020. júl. 5. 14:18
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

14-40 évesen szerintem egy 80as teljesithető. Mondjuk sikon. Klasszik erdő-mező-hegy-völgy már necces. Ott feleznék a biztonság kedvééret.


Német kör....berlin körüli aglomeracio csillagtúra szerüen.

2020. júl. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez edzettségtől függ. Én gyerekkorom óta bringázom, legnagyobb utakat huszonévesen tettem meg (kilométerben most nem számolgatom). Újpesten laktam, onnan indultunk. Cél: pl. Szentendrei sziget körbe (Kisorosziig), Tahi (ott laktak rokonok), Visegrád-Lepencefürdő, de egyszer Dobogókő is megvolt (igaz, az utolsó szakaszon már sokszor toltam, mert az én bringám csak 6 sebességes, de lefelé király volt..)

Az átlagos hétvégi tekerés általában Újpestről Budakalász, Lupa-tavak (20 perc volt a rekordom), vagy Szentendre szokott lenni, ez lópikula, ha jó kondiban vagyok.

2020. júl. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Megnéztem, az előzőek kb. 70 km-es távok (oda-vissza összesen).
2020. júl. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha még soha nem voltatok túrázni, akkor érdemes egy viszonylag sík terepen és 30-40 km-rel kezdeni. Meglátjátok, bírja-e a feneketek. 😁 pl Vekencei tó kör.
2020. júl. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Merre laktok? Tudok ajánlani kellemes kis edzőköröket pl dél-budai részen... De ha nem bpiek vagytok, ez értelemszerűen nem játszik...
2020. júl. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!