Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Fogadásból egy 200 km-t kell...

Fogadásból egy 200 km-t kell megtennem biciklivel egy nap javaslatok a felkészülésre, esetleg tippek, tanácsok, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2013. nov. 8. 09:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Selle Royal nyereg. Anélkül belehalsz :D
2013. nov. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
1 nap alatt ha meg tudsz állni pihenni stb, akkor 200 km az bakfity... 7 óra alatt már teljesítmény
2013. nov. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
jah amúgy én vinném a telefonom és a pénztárcám, kb ennyi felkészülést igényel... persze víz, vagy izotóniás ital dögivel, minimum 3-4liter, + energiapótlás(kaja)
2013. nov. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Sperseus hardcore ezek szerint. :)

Azért addig is tekerj min. napi 1-1.5 órát, hogy hozzászokj.

2013. nov. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
balaton karika 200egynéhány km 1 nap alatt kényelmesen körbe lehet tekerni, nem szoktam elsietni, valamivel több mint 9 óra a rekordom, de leginkább csak kényelmesen tekerünk és sok megállóval rászánunk 18-20 órát, de ismerek olyat, akik bojban 8 óra alatt letolják.... persze azzal az elõbb nem számoltam, hogy azért a biciklin is sok múlik, akármivel nem állnék neki...
2013. nov. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

régebben nagy bicós voltam én is, a rekordom 160 km egy nap

de azóta fősulira járok és szinte semmit nem tekertem úgy 2 éve. köszi az eddigi válaszokat

2013. nov. 8. 15:58
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát nekem 110 a legtöbb eddig, de annak több mint fele elég kemény terepen. Mindez vízzel, pár szendviccsel... Egyetlen zavaró dolog a hátizsák volt (elég nagy mert esős idő volt), este eléggé fájt a vállam. Erre talán érdemes vigyázni.
2013. nov. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sperseus úgy látom azt hiszi, mindenki profi biciklis. egyébként, függ a tereptől (nagyon függ). én nyáron voltam 100 kilométeres túrán (plusz összesen 25 még a helyszínre, meg onnan haza- szervezett sportesemény volt), és baromira elfáradtam benne, mert a terep nagyon dombos volt, a végén a legbrutálisabb dombbal... aztán pár héttel később mentem 120 kilométert, az annyira nem érződött meg, pedig az is dombos volt, de nem voltak olyan brutálisak a dombok, és főleg nem olyan sok.
2013. nov. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!