Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Defektjavító spray-t hol...

Defektjavító spray-t hol lehet kapni biciklihez?

Figyelt kérdés
A neten néztem, ott csak az Obit írta, de lehet az se biciklihez, hanem autóhoz van, kicsit zavaros. Tesco, Aldi, DM (utóbbi biztos nem) vagy valahol kapható még?
2020. júl. 9. 08:07
 1/10 TR75 ***** válasza:
Tescóban van Holts defektspray autókhoz, az is jó, a tetején el kell fordítani a gombot, úgy indul meg a cucc. Aldiban és Lidlben időszakosan van, Aldiban esélyesebb, hogy akción kívül is. Esetleg motoros boltban, szerintem bringás boltban kevésbé esélyes. Decathlon?
2020. júl. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
AZ autókhoz valót nem ismerem. Az nem sok egy biciklinek? :D
2020. júl. 9. 12:12
 3/10 TR75 ***** válasza:
Te szabályozod, hogy mennyit nyomsz a belsőbe, nem kell sok (a papírján az áll, hogy annyit kell bele nyomni, hogy kemény legyen a gumi).
2020. júl. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem a spray nem vált be. Előre betöltött defektgátló folyadék a tuti megoldás szerintem. El lehet felejteni a szúrt defektet. Amióta ilyet használok, nem szereltem gumit.
2020. júl. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 TR75 ***** válasza:
Amúgy most már Tannus Armourt használok. Nehezebb ugyan a bicaj, de cserébe brutál jó a defektvédelem (azt írják, defekt esetén 10 km/órával haza lehet vergődni vele). 2 hete a világ végén megmentett egy olyan defekttől, amit sem a slime, sem a spray nem tudott volna kezelni.
2020. júl. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nekem egyszer adott valaki defektjavító sprayt, és akkor bevált. Most az a helyzet, hogy nem teljesen lapos a kerék, tehát a felfújom, nem ereszt le teljesen, csak eléggé megpuhul gyorsan. Gondolom, ilyenre jó lenne a spray még, azért nem akarnék foltozgatni vagy új gumit egyelőre. Ha csutkára leeresztene a gumi, akkor nyilván más megoldást próbálnék, de gondolom, most jó a spray. Szerintetek is ilyen esetre jó?
2020. júl. 9. 16:54
 7/10 TR75 ***** válasza:
Most fejből nem vágom, de olyan 2-3 mm-ig biztosan jó, tehát egy sima tüske vagy szög ellen oké, amivel nem tud mit kezdeni, az a nagyobb lyuk, szakadás, meg az oldalsó lyuk (mindenképpen derítsd ki, hol a gond).
2020. júl. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mi értelme van ennek a belső csere helyett? Pénzt szerintem nem spórolsz vele. A spray azért jó, hogy az út szélén meg tudd javítani a kereket szerelés nélkül. Ilyen utólagos sufnizásra semmi értelme.
2020. júl. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokatt!

Amennyire emlékszem, pár éve egy spray-től még sokáig jó volt a kerék. Azért gondoltam most is, mert ha megyek a biciklivel, akkor sem ereszt le a kerék teljesen, ezért gondolom, nem lehet nagy a lyuk és a spray is elég lenne. Szóval emiatt akkor hülyeség a spray? Foltozás legyen inkább? Még nem szedtem szét, nem tudom, hol lehet a bibi.

2020. júl. 9. 20:56
 10/10 TR75 ***** válasza:
A defeksprayvel javított belső akár évekig elfut még (persze, függ attól, hogy mekkora a lyuk).
2020. júl. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!