Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik fajta defektjavító...

Melyik fajta defektjavító spray-t érdemes venni?

Figyelt kérdés
Olvastam a neten több tesztet is róluk de abból nem derül ki hogy melyik is a legjobb.Mik a tapasztalataitok,véleményetek?

2012. nov. 12. 01:53
 1/2 anonim ***** válasza:
50%
Nekem az a véleményem, hogy ezek szart sem érnek. Maximum biciklinél, de motorkerékpárnál, autónál nem használnék ilyet.
2012. nov. 12. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
71%

Megérkezett a napi okostojás, aki wartburggal jár, mert abban nincs mai technika.


Igenis van létjogosultsága az ilyen spray-knek, főleg, ha gázszettet szerel az ember.


A mai gumik ezerszer ellenállóbbak, mint 20 éve, egy átlagos embernek talán 1 defektje van 10 évben.


Én preventet vettem, de fontos tudni, hogy ezek csak akkor érnek bármit is, ha nem hasadt ki a gumi széle, hanem csak kiszúrta valami. A kiszúrás ellen nem tudsz védekezni, nem feltétlen veszed észre a szeget az úton, de a kihasadás ellen igen, ha normálisan közlekedsz, és nem 10 évig használsz egy gumit.


Használat után pedig az első út egy gumishoz vezessen!

2012. nov. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!