Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Androidra alkalmazás?

Androidra alkalmazás?

Figyelt kérdés

GPS rögzítő alkalmazást keresek, amelyik ment KML-be, vagy GPX-be, és utólag a nyomvonal bármely rögzített pontján meg tudom nézni az akkor aktuális sebességet, magasságot, irányt ilyesmit, és ezek összegzését (min-max) is.


Próbáltam anno a GeoTracker alkalmazást, de az Google Maps-et használ, illetve fordítva jeleníti meg a színeket (piros lassú, zöld gyors, zavaró...), aztán próbáltam a GPS Logger nevű progit, de ez nem tud csak legnagyobb sebességet és átlagsebességet megjeleníteni, pontról pontra nem tudom megnézni, pedig jó lenne mert amúgy egyszerű alkalmazás.


GPS Logger for Android meg igazából olyan semmilyen.


Mást meg nem ismerek, ami vagy csak rögzít és jó részletesen, vagy olyat ami nem Gmaps-et használ megjelenítéshez.


2020. júl. 13. 12:54
 1/4 anonim ***** válasza:
OsmAnd tud 1 másodperces rögzítést, plusz navigál is ha kell. Ingyen lehet letölteni kb 5 ország térképét. Visszanézni pontról pontra szerintem csak PC-n tudod. Ott akár szövegszerkesztővel is, ha belenézel a GPX file-ba.
2020. júl. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
cartograph 2 maps
2020. júl. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

a strava is jó.

ha feltöltöd akkor gépen a böngészőben megnyitva az adott menetet bal oldalon a 3 pöttyre kattintva van olyan, hogy export GPX. katt és letölti, aztán azt csinálsz vele amit akarsz :D

2020. júl. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Közben találtam ezt a weboldalt, GPX fájlokat szépen kezeli.


[link]


Még pdf-et is tud generálni.

2020. júl. 13. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!