Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mit vigyek a balatoni körútra?

Mit vigyek a balatoni körútra?

Figyelt kérdés
Egy nap alatt fogom szeptemberben lekerékpározni a balatoni távot(200km).mivel kell készülnöm az útra, mit vigyek magammal?

2020. júl. 16. 13:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Egy nap alatt 200 km...? Pumpa, 2 új belső vagy defektgátló folyadék legyen, szerszám a váltóhoz fékhez, pénz, személyes iratok, esetleg esőkabát, fényképező, telefon. Szerintem ennyi... kaját innivalót lehet útközben is venni.
2020. júl. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 TR75 ***** válasza:
100%
Én még hozzátenném, hogy egy csomag szőlőcukor, 1-2 szelet csoki bármikor jól jöhet. És én vinnék legalább fél liter vizet vagy izotóniás italt (vagy akár 50% multivitaminos gyümölcslé és 50% víz elegyét egy csipetnyi sóval keverve). Telefon feltöltve, esetleg pluszban egy powerbank.
2020. júl. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

én is megcsináltam annó a balcsi kört és sajnos rohadtul túlpakoltam.

Szeptemberben még minden is nyitva van, úgyhogy nem kell sokminden.

multiszerszám, pótbelső, pumpa, öntapadós folt (ha nem nagy a lyuk akkor felesleges belsőt cserélni) meg a szokásos kistáskás felszerelés (gumikesztyű a kosz ellen, kábelkötegelő popsitőrlő - mostanában alkoholos, papírzsepi (több csomag - kaksizás esetére :D ), ....

néhány kiflis zacskó ha elered az eső akkor be tudd pakolni a nem vízálló dolgokat, esőkabát.

kaja nagyon fontos ekkora távon, legyen nálad eléhezés ellen csoki, cerbona, energiazselé, szőlőcukor, stb.

telefon feltöltve, esetlek pici akkubank, kábel!

pénz, iratok

tényleg mindent lehet venni mindenhol, úgyhogy annyi cucc legyen nálad ami kitart pár kilóméterig amíg nem érsz be egy faluba :D

2020. júl. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!