Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » A Strava-n hol lehet mások...

A Strava-n hol lehet mások útvonalai közül keresgélni?

Figyelt kérdés
Tehát ha pl. szeretnék Pécs környékén bringázni, de nem ismerem a környéket és szívesebben mennék olyan útvonalon, amit már más bejárt és elmentett a Strava.com oldalon, és az illető nem az ismerősöm.... Van valahol térképes felület, ahol ilyen útvonalakat megtalálok vagy kereső? Vagy csak az ismerőseim útjait tudom követni és ennyi?
2020. júl. 17. 08:46
 1/4 anonim ***** válasza:

A Strava-t nem ismerem, de a bikemap.net -en tudsz ilyen útvonalakat nézni.


Egy fél perc alatt regisztrálhatsz, de lehet, hogy még reg. nélkül is lehet böngészni...

Itt azt írja, hogy közel 1500 útvonal van feltöltve a környéken:

[link]

Tudod szűrni, hogy milyen típusú útvonal legyen (hegyes, lapos, körtúra, stb. stb.)



Plusz: tudsz rajta útvonalat tervezni, kiírja a távot, magasságprofilt is.

2020. júl. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

heatmap-et kell megnézni.

de ahhoz sajna elő kell fizetni az ingyenes verzióban nem látod.

de az próbaverzióban is benne van talán...

2020. júl. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Explore/Segment Explore is hasznos lehet. Aztán ott megtalálhatod, hogy merre ment az illető.
2020. júl. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Megnéztem a bikemap.netet, valóban ilyesmire gondoltam. De a stravát többen használják úgy hallottam, ezért keresném ott, már ha van.

Egyelőre mindeddig hiába kerestem.

2020. júl. 20. 08:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!