Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Pumpáláskor teljesen leereszte...

Pumpáláskor teljesen leeresztett a bicikli kereke?

Figyelt kérdés
Műszaki analfabéta vagyok... Egy újonnan vásárolt 3000 Ft-os pumpával sikerült pillanatok alatt leeresztenem a kereket, úgy hogy utána fel sem tudtam pumpálni. Apám hozta a sajátját, azzal sikerült megoldani, azt mondja selejtes a pumpa, amit vettem. Most tényleg az, vagy én vagyok ennyire béna?

2020. júl. 17. 16:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Milyen pumpát vettél?

Nekem kb. 1200 ft-os minipumpám van a Lidl-ből, és azzal is fel tudom fújni 3 bar-ra a bringám kerekét.

2020. júl. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 TR75 ***** válasza:
100%
Akkor szokott ilyen lenni, ha nincs jól a szelepre nyomva a pumpa feje, vagy ha tényleg rossz a pumpa.
2020. júl. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

milyen pumpa?

jó autó szelephez és szingó szelephez is?

ha igen, mire volt állítva?

milyen szelepe van a te biciklidnek? (valszeg autó)


szelep típusok: [link]

2020. júl. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

#2: igen, azzal simán lehet bénázni. Plusz, van olyan pumpa, aminek a szelepszorítóját ki kell hajlítani, a másiknak meg pont fordítva: előtte kell kihajlítani, és rázárni mikor rádugtad a szelepre.

Szóval egyáltalán nem biztos, hogy a pumpa a rossz.

2020. júl. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

#3: szuper, ezt az ábrát gyorsan mentem is! :)


Néha gondban vagyok, mikor nincs feltüntetve a dobozon az összes név (pl. Lidl), és gyorsan kéne dönteni, hogy melyik fajta belsőt vegyem meg.

2020. júl. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Noname retro kis kézipumpa, auto szelepes, nincs rajta semmilyen kihajtható szelepszorító.
2020. júl. 17. 17:44
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Figyu, nekem már benzinkúti profi kompresszorral is sikerült leeresztenem a bringám kerekét... :-D :-D :-D


És tuti nem a kompr. volt a hibás. :-D

2020. júl. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 TR75 ***** válasza:
100%
A benzinkutas kompresszoroknál a tömlő feje sokszor tönkremegy, és nem cserélik (na meg olyan is van, hogy nincs meg a kellő nyomás).
2020. júl. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!