Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Kerékpározok egy hónapja. Fáj...

Kerékpározok egy hónapja. Fáj a térdem, kattog. Mi lehet a gond? (Elég hamar)

Figyelt kérdés

Vásároltam egy szobakerékpárt, itthoni ébredéses intervallumedzéshez, kisebb fogyáshoz. Napi 20 percet tekertem közvetlen ébredés után. 1 hónapig. Hozzátartozik, a kezdeti lassú tekerést tekintettem bemelegítésnek, reggel ébredéskor eléggé "meg van macskásodva az ember izülete". Szobakerékpár hátránya, nem tudtam olyan magasra beállítani az ülést, hogy teljesen kinyújtsam a lábam 185 cm vagyok. Olvastam, hogy ez lehet a probléma forrása. Másik tippem a bemelegítés "hiánya". Letezik, hogy 20 p átlagos tekeréstől 1 hónap alatt szétmegy a térd? Vagy melegítsek be jobban? 34/F

Mi lehet a gond? (Nem 10 km et tekerek. Kb 3-4 et. Lazán.



2020. júl. 20. 16:34
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Nem olyan üléscső van mint az utcai kerékpáron.

Igen írtam is, hogy reggeli előtt éhgyomorra terveztem. Csak ébredéskor az izület elég merev.

Súlyzózok is. Foci stb...

2020. júl. 22. 00:49
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!