Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Hol lehet kerékpáros TÁSKÁHOZ...

Hol lehet kerékpáros TÁSKÁHOZ rögzítő műanyagot venni?

Figyelt kérdés

Amivel a hátsó csomagtartóra rögzítem (akasztom, csiptetem), ha azt szeretném lecserélni, hogyan lehetséges?

Milyen néven és hol kellene erre rákeresnem?



2020. aug. 3. 13:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Húúú, ez engem is érdekelne!

Fejben már megvan egy tuti táska, amit SK varrnék, de a felfüggesztése nekem is problémás.


Létezik profi táskákon ilyen rögzítés (pl. Ortlieb), de szerintem az többször annyiba kerülne (neten rendelve), mint az egész táska.


Szóval érdeklődéssel várom én is a tippeket. :)

2020. aug. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Azt még elmesélem, hogy kb. ilyen megoldásokat találtam a neten, de egyik sem volt túl meggyőző... De hátha ad neked ötletet:


[link]


[link]


[link]


[link]


Neten lehet rendelni ilyesmit:

[link]


[link]



De ugye még mindig kérdéses a megfelelő felerősítés a táska hátára...

2020. aug. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi, pont a pinterest linkednél dobta ezt a cuccot:

[link]


na, most már legalább tudom, merrefelé keresgéljek :D

2020. aug. 3. 13:44
 4/7 anonim ***** válasza:

Legalább 3-4 hónapja - kisebb-nagyobb intenzitással - guglizok rá erre, de még tuti megoldást nem találtam...


Te hogyan tervezed a hátoldal merevítését megoldani?

2020. aug. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja, bocs, most olvasom újra a kérdésedet, hogy meglévő táskán akarod lecserélni. Akkor az előző kérdés törölve. :)
2020. aug. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Igen, meglévő táskán (még nem, csak gondoltam, felkészülök, ha baj van, legyen meg otthon hozzá minden :)). De ha csinálnám, akkor vmi plexi lapot szabnék bele.

vagy pl ilyesmit:

[link]

2020. aug. 3. 14:10
 7/7 anonim ***** válasza:

Köszi a tippet. :)

Találtam itthon egy baromi régi férfi Levis farmert, még abból az időkből, mikor tartós, jó minőségű anyagból varrták. Klassz merev alapból is. Na ebből szeretnék valami pofás táskát (városit) varrni, és ehhez keresem a megoldást.

2020. aug. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!