Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Ma láttam egy aktívan sportoló...

Ma láttam egy aktívan sportoló kerékpáros arcot vmi fura egység volt a hátán-vagy jégakus mellény-vagy "légszák"mellény-mi lehetett az?!mit tesztelhetnek most?!?

Figyelt kérdés

2020. júl. 11. 15:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

vannak itatós hátizsákok, meg ahogy mondod hűtős megoldások is. régi teknyikák ezek már, nem kell tesztelni :)

hol volt a púp? a háta közepén, vagy lejjebb a sejhaja felett? ha lejjebb akkor a kerékpáros mez hátsó zsebei voltak megtömve üzemanyaggal.


példul: [link]


A hátizsákra nem volt ráirva, hogy don pepe pizzéria? mert akkor nem aktívan sportolt :D

2020. júl. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
aktív sportoló volt-megtudom ezt állapítani még...fekete bringa követte szabályosan a sáv közepén az autóforgalmat akkora hévvel ment gondoltam teszteli az új légzsákmezt vagy ilyesmi és nem camlback volt
2020. júl. 11. 17:12
 3/11 A kérdező kommentje:
lehet ez volt a vállpátja nem tűnt fel,esetleg beleolvadt a mezbe-de brahis volt a srác az biztos....
2020. júl. 11. 17:14
 4/11 anonim ***** válasza:

Közuton nem tesztelgetnek mert

1:nem történik semmi.

2:nemjól működik és meghal.

3:nemjól működik és más halmeg.

4:mi van ha direkt csinál valamit és meghal/mások halnakmeg.


Na de léteznek ilyen itatós kaja tartós mellények. Valaki kitalákta,hogy jobb mint a zsák...lehet hogy az volt.

2020. júl. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Zsák nem is volt hátul három zseb azt konusz-losz
2020. júl. 12. 13:52
 6/11 anonim ***** válasza:

Akkor azt láttad amit az 1-es válaszban írtam: "ha lejjebb akkor a kerékpáros mez hátsó zsebei voltak megtömve üzemanyaggal."

fura egy szerzet vagy te... miért nem a kerékpáros lányok fenekét nézegeted inkább? :D

2020. júl. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Érdekel a modern technika fejlesztés innováció,de legjobban a női bringások feneke;)
2020. júl. 12. 15:45
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha megnézed a downhilles arcokat, rajtuk is van ilyen jellegű, gerincvédő és mellvért. Nem az volt rajta?


[link]

2020. júl. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Országúti városban ahogy irtam
2020. júl. 12. 19:44
 10/11 anonim ***** válasza:

legközelebb legyen nálad egy régi kerékpár lánc!

amikor meglátod a kolegát akkor fogod és a láncot beledobod az első kerekébe. biztosan meg fog állni! :D

amíg el nem viszik a mentők, lesz alkalmad megkérdezni mi az amit a hátán hord!

jobb ötletem nincs...! :D

2020. júl. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!