Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen mezben szoktatok tekerni?

Milyen mezben szoktatok tekerni?

Figyelt kérdés

2020. aug. 10. 19:39
 1/4 anonim ***** válasza:
ZTE mezben 🤦
2020. aug. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Van holokolos, decathlonos, lidles, ebayes mezem. A durva, hogy a legjobb talán az, amit vagy 5-6 éve vettem a decathlonban. Kikezdhetetlen, pille könnyű és jól szellőző anyaga van. A tüskés borok sem tudnak belekapaszkodni és kibolyhosítani. Most már azért kicsit fakul a színe, de még mindig az a kedvencem ha nagyon meleg van. Utána az ebayes Fox hamisítvány montis mezt szeretem a legjobban. A holokolosnak (Bonavelo) nagyon szeretem a zsebeit, de kevésbé jól szellőzik és a cipzárjának nem sok időt jósolok. A lidl hasonló, de gagyibb zsebekkel. Nem ajánlom. Bringás ruhákban nem jó a tapasztalatom az áruházi akciókban, kivéve egy régebbi, Aldis téli nadrágomat, az nagyon király, csak sajnos nem kantáros.


Ha esetleg nem erre irányult volna a kérdés, hanem hogy melyik csapat, akkor csak a Bonavelonál releváns a kérdés. Az Scott csapatmez Mitchelton felirattal. Ez volt a legdiszkrétebb és van benne élénk sárga szín, ami a láthatóság miatt fontos. Amúgy nem tetszenek a csapatmezek.

2020. aug. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is a Dechatlonban vettem egy 3500 forintos mezt. Teljesen jól szellőzik, nagyon jó az izzadtság-elveztése, pedig én tudok izzadni keményen. :-)

Szerintem bringás meznél az a fontos, hogy technikai anyagból legyen, ami hamar szárad és elvezeti az izzadtságot, szemben a pamut pólóval.

Igazán drága mezem még nem volt, így nem merem azt mondani, hogy nincs ennél jobb, de abban biztos vagyok, hogy nem attól fogok könnyebben feltekerni a hegyre, hogy milyen felirat van a mezemen.

2020. aug. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Wadmalac ***** válasza:

Számomra három lényeges pont van.

- Szellőzés, izzadtság-kivezetés, tehát megfelelő hűtés;

- Bogár-lepattintó textúra. Ha túl bolyhos kívül, méhek, darazsak meg tudnak kapaszkodni telitalálatnál és akkor garantált a csípés;

- Messziről is jól látható élénk színek. Autós ellen jó, csak sajnos csalja magára megállásnál a beporzó rovarokat. Én spec ezért kerülöm a neonos, fluoreszcens színeket.


Ilyet találtam már olcsóban is, drágában is láttam már xart.

Vásárlás előtt megnézem, megfogdosom, fel lehet mérni, érdemes-e megvenni.

2020. aug. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!