Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Ha 1 tavon tilos a szoktató...

Ha 1 tavon tilos a szoktató etetés, de én előtte este kimegyek, hogy megszórjam a másnap horgászandó helyet azért büntethetnek?

Figyelt kérdés
Mert nevezhetjük "előetetésnek" is?
2017. jún. 11. 13:38
 1/7 anonim ***** válasza:

Teljesen mind egy minek nevezi valaki,ha az ottani horgász rend nem engedi a horgászaton kívüli etetést!

Amig horgászik valaki addig etetöanyagot is szórhat be az adott részre,horgászat nélkül viszont nem!

2017. jún. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tehát logikai szinten,ha én előtte este lemegyek,jól előetetek,mondjuk így hogy ne sértsek házirendet spiccbotozok egy 15 percet akkor már nem is beszéltünk szoktató etetésről ? :)
2017. jún. 11. 17:58
 3/7 anonim ***** válasza:

Na igen abba a formába már teljesen szabályos az etetés

azt meg senki nem tudja hogy nem kimondottan a spiccbotra szórod az etetöanyagot:))

2017. jún. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Egyesületi tó,és nélküle hiába keresi a törést,a túrást,a jeleket az ember,hiába megy a hal után sajna ha fog valamit az már nagy szó.

7 éve egyesület kezére jutott,ahol közel a duplájára emelkedett azonnal a területi...

De 5 éve nem volt telepítés...

De stégem van rajta kis horgász faházzal,és 16 éve idejárok.

Eddig nem volt gond,ha a nád bejárathoz délelőtt egy fél kiló büdös kukoricát beszórok,és délután egy főzés,sörözés után elkezdjük a horgászatot... Na de manapság?Az új egyesületi KHESZ halőr még jegyzőkönyvet is vett fel :D

2017. jún. 12. 13:40
 5/7 anonim ***** válasza:

Furcsa egyesület.

Telepíteni kötelező (lenne), az engedély árak bizonyos százalékát halasitásra kell(ene) fordítani.

Magántavakon, amelyek körbe vannak kerítve, állandóan őrzik, lehetnek ilyen etetésre vonatkozó korlátozások, de egy kerítés nélküli egyesületi tavon értelmetlen, és kijátszható.

Oda sétál a tóhoz valaki, aki nem is horgász... tiltva van neki?

És ha az illető abban leli örömét, hogy megeteti a halakat?

Mit tudnak kezdeni vele?

2017. jún. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Miért kell folyton kiskapukat keresni mindenhol? Ha tilos az előetetés, akkor tilos. "Tegyük fel, hogy..." illetve "logikai szinten"... kezdetű mondatokban mindig valami simliskedés van, mint ahogy most is.


Egy fokkal vagy attól, hogy boltban vegyél halat, és bekamuzd, hogy magad fogtad. Az is pont ennyire lenne tisztességes. Ha meg maga az egyesület rossz, akkor tegyél panaszt náluk, vagy keress jobb helyet.

2017. jún. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem kellene kiskapukat keresni,ha a tavon a sok 35 ezres éves területi árából csak 1-1 pici segítséget nyújtana az egyesület.

Itt a horgászok akiknek jelent a tó valamit : szabadnapokat vesznek ki azért,hogy szintet tartsák a tavat,mert 5 horgász saját pénzéből otthon nevel halat,hogy évente azért egy pár darabot beletehessenek.

Amúgy nagyon szép a Type-R Civicje az egyesületi elnöknek. :) igaz nem tudom,hogy fizethet egy szimpla megyei egyesület,de az hogy 14 milliós kocsi legyen elég szép fizu lehet :)

És nem ,nem megyek máshova.lassan 22 éve itt fogtam először botot a kezembe.Apám ide gyűjtött pénzt,hogy stéget vehessen,vett...

Én pénzt tettem bele,hogy felujítsam ,hogy fa házat húzzak fel rá,hogy 20-30 év múlva is ide menekülhessek szabadidőmben a mókuskerékből.

Pontyot nem viszek el,nagyot alapból visszateszem,hogy egyszer én vagy más kifoghassa.

A kicsinek meg adok esélyt,hogy megnőljön és esetleg ivadékok százaival köszönje meg.

Keszegből néha-néha szoktam,igen.

Finom,és belőle azért még fogni lehet...,ragadozó az vígan elvan,azt szoktam,igaz ritkán ,mert nem nagyon jut rá időm.Köszönöm

2017. jún. 14. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!