Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » "Save activity" vagy "save"?...

"Save activity" vagy "save"? Strava appban melyikkel menthető le egy edzés? Kettő között mi a különbség?

Figyelt kérdés

Első alkalom volt, hogy edzéskor elindítottam a stravat, nem szeretném, ha elveszne. Save acitvity vagy save? Mire bökjek és miért arra?


Egyébként nincs mobilnetem, útközben csak offline működik a telómon.



2020. aug. 21. 09:14
 1/7 anonim ***** válasza:

Finish és utána Save Activity.

én nem látok sehol sima Save-t

Save Activity-vel tudod elmenteni amit csináltál.

2020. aug. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Pedig de! Finish után felugrik, hogy ki lehet tölteni a részleteket, mint cím, leírás, és a többi, ezek a kijelző nagy részén fehér alapon. És felette naracs sávban BAL oldalon a "save activity", JOBB oldalon a "save".


Haver a save-et mondta telefonon keresztül, nem látta, de ismeri csak rég használta. Még nem nyomtam semmire, tanácstalan vagyok.

Segítsetek!

2020. aug. 21. 09:46
 3/7 anonim ***** válasza:

segítek, ne kiabálj.

nekem alul van a save activity középen.

iPhone. lehet neked más az appod.


a save activity a jó, arra kell nyomni.

de ha nem hiszed akkor csinálj egy rövid artivitít és mentsd el a save activity-vel és a sima save-val is.

lehet a sima save csak elmenti, de nem tölti fel.

vagy csak az adatokat menti el mint a kerékpár, vagy futócipő típusa.

Az activityket ki tudod törölni, úgyhogy teszteld nyugodtan. ha csinálsz néhány pár másodperces activity-t nem fognak kidobni.

2020. aug. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
van olyan, hogy Discard activity. Na arra ne nyomj rá, az törli. de megkérdezi előtte.
2020. aug. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Végül az előbb hirtelen felindulásból mentettem Save-vel. Úgy tűnik sikerült, megvan, nem szállt el.


"Az activityket ki tudod törölni, úgyhogy teszteld nyugodtan. ha csinálsz néhány pár másodperces activity-t nem fognak kidobni."

Törölni hol lehet ha már említetted?

Tesztelgetném, de nem akarom telebaromkodni az oldalam. Viszont most, hogy ezt elmentettem, nem látom sehol sem a törlést!

Ha asztali gépen lépek be, úgy sem látok törlést, merre van?


Ezt nem akarom törölni, de ha csinálnék tesztköröket, azt igen.

2020. aug. 21. 10:07
 6/7 anonim ***** válasza:

asztali gépen ha megnyitod az aktivitit akkor bal felül lesz 3 pont. arra katt és ott van a delete:

[link]

2020. aug. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
telefonon meg a megnyitott aktivitinél jobb felül van a 3 pont és abban a menüben lesz a delete
2020. aug. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!