Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mi a különbség a specialized...

Mi a különbség a specialized bighit fsr 1, 2, 3 között?

Figyelt kérdés
2020. aug. 22. 21:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Már kérdezted egyszer. Azóta se tudtad beírni a googleba és megnézni, összehasonlítani ezeket? Szerintem próbáld meg, ennyire ne legyél lusta.
2020. aug. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem lustaságból írtam ki. Szerinted nem írtam be a googleba? De beírtam de nem kaptam rá választ. Ezért kérdezem még hogyha valaki jobban tudja... Nem unalomból kérdezem mivel ilyen biciklit akarok venni és jó lenne tisztában lenni azzal hogy mi mi?
2020. aug. 22. 23:22
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha ezeket megtaláltad és még így sem tudod mi a különbség, akkor szerintem neked nem ezek egyikére van szükséged:

[link]

[link]

[link]

Ha meg ezeket google-lal nem találtad meg, miközben az első találat volt akkor... akkor inkább nem mondok semmit.

2020. aug. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi. Beírtam magyarul meg angolul hogy mi a különbség fsr 1, 2, 3 között egyettlen egy lapot adott ki ott is vázról véleményeket, brongákat meg valaki még megkérdezte ugyan ezt.
2020. aug. 23. 11:35

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!