Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen kerékpárt érdemes...

Milyen kerékpárt érdemes venni egy kezdőnek?

Figyelt kérdés

Alapból szeretem a természetet és szoktam túrázgatni, úgy néha elejtve, de mostanában feljött egy gondolat, hogy biciklivel is megpróbálnám, néztem pár bringát ami megtetszett meg aminek a márkája ismertebb, de úgy őszintén nem értek ehhez. A keret olyan 70 - 80 körül van. Érdemesebb lenne egy kicsit tovább gyűjteni vagy veszek egy bringát és kitapasztalom és akkor veszek egy komolyabbat? Igazából csak annyi a cél hogy hegyre fel és utána legurulni, meg talán hétköznapi életre is.


Itt van pár amit én néztem: [link]


[link]


[link]


[link]


Előre is köszi a választ!



2020. szept. 6. 13:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Az elgondolás szerintem jó, hogy ennyiért használtakat nézel, mert igazság szerint MTB-ból az újak 200 körül indulnak. Viszont a használt bringa is hasonlít a használtautóra: ha nem értesz hozzá, könnyen lyukra futhatsz valami szarral, így javaslom, kérj meg egy hozzáértő ismerőst, hogy kísérjen el és segítsen a kiválasztásban. (Így látatlanban a belinkelteket sem lehet minősíteni, de pl. a 29"-os Cube nekem jónak tűnik...)
2020. szept. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha jó a méret, akkor a 29-es Cube-ot vidd el!

És tegyél félre pénz hajtásra, gumikra, fékbetétekre és szervizre!)

2020. szept. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!