Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mi a véleményetek a Hervis.hu...

Mi a véleményetek a Hervis.hu -n találhato Legnano Sportroad, illetve Carratt Hunter kerékpárokról?

Figyelt kérdés
Sajnos elég gyér amit írnak a műszaki adatairól és nem hinném hogy alapból 200.000 Ft felett van a normál ára illetve ér annyit, de ami "akciós" ár, azért szerintetek megéri?
2020. szept. 11. 15:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Mondjuk ha van linked a biciklikhez, az jó lenne, mert anélkül, hogy tudni lehetne milyen alkatrészekből van összerakva és mennyibe kerül, elég nehéz véleményt mondani.

Én ezt találtam, de honnan tudjam, hogy ugyanezt árulja-e a Hervis

[link]

2020. szept. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Elnézést, pedig gondoltam hogy kellenének linkek is :)


Carratt hunter:

[link]


Sportroad:

[link]

2020. szept. 11. 17:26
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Alapból valóban nem éri meg az "eredeti" árát. Ez az "akciós" ár nagyjából reális, de ha 130ezred van egy biciklire, akkor ne ezeket vedd. Hol használnád és mennyit? Ha városban, akkor felesleges a teleszkóp, úgyis vacak ez. Ha terepen, rossz úton, akkor is felesleges, mert ez vacak, csak a bajod lesz vele. A váltón meg a teleszkópon kívül más alkatrészt nem látok a felsorolásban, azoknak valószínúleg még nevük sincs.

Ha rendszeresen )hetente többször, vagy akár csak minden hétvégén) használnád, akkor se vegyél ennyiért biciklit újonnan. Pláne ne a Hervisben...

Nézz inkább használtat és egy szerviznél beszéljétek meg a találkozót az eladóval. Rögtön meg is nézetheted, megkérdezed a szervizest mi a véleménye, mit kell cserélni, stb. Aztán ha azt mondja, hogy az vacak, vagy sokat kellene rá költened, akkor nem veszed meg.

2020. szept. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Leginkább aszfalton használnám, túrázásra, szeretnék jövőre a Zemplénbe menni rövidebb, 3-4 napos túrára, vagy Balaton körbetekerése. Néztem használtat is de az a gond hogy mivel 2 méter magas vagyok, ritkán látok a megfelelő méretben.
2020. szept. 11. 20:03

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!