Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Erre a kerékpárra érdemes...

Erre a kerékpárra érdemes beruházni városi, és emelkedős használatra?

Figyelt kérdés

Elsősorban városba, munkába járáshoz kéne. Nagyon fontos szempont, hogy könnyen irányítható, és villámgyors lehessek vele. Állítólag a minőségi kerékpárok 150-től indulnak, tehát ezért is gondoltam, hogy az általam kiszemelt már hosszútávon is helytálló:


[link]


Ezzel lehet gyorsan közlekedni? Márkát egyébként nem ismerem, csak a Kellyst és a KTM-et.



2020. nov. 1. 07:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A nagy súly, a rövid áttétel és terepgumi miatt nem lesz villámgyors egy fitnesshez vagy országútihoz, gravelhez képest. Viszont amiatt lehet gyorsabb, mert a padkák, kátyuk nem jelentenek akadályt. Amúgy jó kis bringa, de terepen érzi igazán jól magát.
2020. nov. 1. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%

Ez egy MTB. Terepre való, nem városba és aszfaltra.

Vegyél egy crosstrekkinget, trekkinget, fitnesst, vagy outit.

2020. nov. 1. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Crosstrekkingből alacsonyabb súllyal tudnátok ajánlani nagyjából ilyen árkategóriában?
2020. nov. 1. 08:37
 4/9 A kérdező kommentje:
Kisebb súllyal persze.
2020. nov. 1. 08:37
 5/9 anonim ***** válasza:

Azt az 1-2kilogrammot nem nagyon fogod megérezni, hacsak nem vagy sportoló, még emelkedőn sem. Ezekkel nem leszel villámgyors, ha az akarsz lenni, outit vegyél. Persze montinál gyorsabb leszel. De outihoz is kell valaki, aki hajtja.

Munkába járáshoz nem ajánlanék ilyen drága bicajt, csak ha van vmilyen elszeparált tároló, vagy ilyesmi.

Nézek majd valamit, ami megfelelne neked.

2020. nov. 1. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

[link]


Én ezt találtam. 8km a táv a munkába, ezért is lenne fontos, hogy hamar odaérjek, viszont nagyobb távokat is megtennék vele, városon belül is. Győr nem éppen pici.

2020. nov. 1. 08:51
 7/9 anonim ***** válasza:

Elég jó kis bicó... De azt vedd fontolóra, hogy nem biztos, hogy jó ötlet egy CUBE márkanévvel ellátott, 350ezres bicót kint hagyni a munkahely előtt...

Meg persze magától ez sem fog menni. Városban lámpák, kereszteződések vannak, kevésbé jön ki az előnye, mintha megállás nélkül mennél végig.

2020. nov. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Az Audiban járnék vele, ahol rengeteg biciklit lakatolnak az állványhoz, így gondoltam talán elveszik köztük, és a porta is közel van hozzájuk.
2020. nov. 1. 08:59
 9/9 anonim ***** válasza:
8 km-re lévő munkahelyemre 20-21 perc alatt értem be montival Bp-en. Délután pedig azonnal tudtam menni a Budai-hg-be.
2020. nov. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!