Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Egy MTB mennyire lenne alkalma...

Egy MTB mennyire lenne alkalmas városi használatra?

Figyelt kérdés
Betegség miatt nagyon régóta nem bringáztam már, most nekikezdenék újra. Apám kb. sose használta az övét, ezért elhoztuk a raktárból hogy kipróbáljam. Ez egy MTB típusú, vastag vázas, igencsak nehéz modell. Én nem vagyok izompacsirta, az egyensúlyom se tökéletes, csak városban használnám. Erre másik típus jobb lenne, viszont fölöslegesen nem bajlódnék az eladással és új vételével, ha élményben nem érné meg. Tudnátok tapasztalatot mondani arról, mennyire lenne kínlódás ezzel városban tekerni? Jobb lenne újat, valami trekkinget vennem?
2019. aug. 10. 21:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Konkrét típus vagy kép? MTB az nagyon tág fogalom.
2019. aug. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Konkrét márka tipús nélkül annyi a biztos,hogy kompromisszumokkal de városban is jó lehet.
2019. aug. 11. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mtb es mtb közt is annyi a különbség, mint föld és ég... Van amivel boltba járni is horror, van amivel egyhelyben állni is élmény.
2019. aug. 11. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!