Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Egy régi országúti kerékpár...

Egy régi országúti kerékpár mennyivel képes menni?

Figyelt kérdés

Olasz gyártmányú, kb. 6 éves, ebből 5-öt volt használva. Új gumi és felni kéne rá,amúgy nem rohad, tökéletes,stb.


11.000-et kéne rákölteni, szerintetek megéri-e, biztonságos-e, és mennyivel fog tudni menni. (Bringaúton járnám vele BP-et és nem kéne új bicót vennem.)


2010. aug. 10. 18:28
 1/3 anonim ***** válasza:
6 éves bicikli nem öreg. Az öreg kerékpár olyan 30 év fölött van de még azokkal is lehet tépni. Igazából minden a te képességeiden múlik.
2010. aug. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem simán megéri felújítani.

Én olyan vázat raktam bele a mostani országútimba, ami minimum 20 éves, de inkább 25. Az első kerék is maradt benne az eredeti, igaz hogy a nyolcast már nehezen tudom kivenni belőle, mert szorulnak a küllők, de amúgy tökéletes. Na meg átfested olyan színűre amilyenre szeretnéd. Szerintem újítsd fel azt, minthogy újat vegyél.

2010. aug. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

én is most szeretnék venni, és nekem kb 22.000-be fog kijönni, és elég öreg... viszont manapság vékony vázat nehéz találni :Dúgyh bőven megéri...

repesztheted 70-nel is, de nem sokáig, na meg persze egy kis lejtő sem árt.

2010. aug. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!