Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Lányok, hölgyek, ha egy...

Lányok, hölgyek, ha egy használt cikk kereskedesbol kellene olcsó, de nem gagyi női vázas mountain bike (kb 20/25 000-ert egy Neuzer mondjuk), milyen színűt választanátok magatoknak az alábbiak közül?

Figyelt kérdés
Vagy férfiak is válaszolhatnak, ha pl a parotokkal mennetek és kifejezetten használt, merev villás kerékpár, MTB kellene.

2020. nov. 25. 10:56
A kérdező szavazást indított:
Óceán vagy kobalt kék
Zöld
Bordó, piros
Króm
Matt ezüst, szürke
Fekete/ sötét grafit
Sárga
Ciklámen/ lila
Fehér
Egyéb
9 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én mondanám neki, hogy bármennyire is szeretne egy normálisat, ennyiért csak gagyit kap, és elmagyaráznám neki, hogy valójában nem MTB-re van szüksége, hanem egy trekkingre.
2020. nov. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

75ezerért már közép hobby szinten jó használtgépet lehet venni!

alatta nem érdemes-de ez felkuszhat egy kilóig érdemi bringát alatta semmit nem érdemes...

2020. nov. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
25 ezerért-Rom-bikeot lehet venni,de tényleg felejtsd el...így nincs értelme,tíz éve a tescóban már 35e voltak a csotrogányok...
2020. nov. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
De 25 ezerért is kapni tűrhető minőségű, használt montit, ugye? A Neuzer azért nem egy Heureka/ Deerless/Koliken szint. Úgy tudom magyar cég /németesen csengő neve ellenére/, akárcsak a Hauser.
2020. nov. 25. 18:30
 5/14 A kérdező kommentje:
Itt most a hangsúly a "használt"-on van, pl ezredforduló környéki Neuzer Passat/ Mistral/ Mátrix, Hauser Winner, Hauser Galaxy, ilyenek.
2020. nov. 25. 18:32
 6/14 A kérdező kommentje:
Bocs, újra én... Ilyenekre gondoltunk, nem kell 200 ezres bringa.
2020. nov. 25. 18:33
 7/14 anonim ***** válasza:

Mi a tűrhető minőség? Használtan TALÁN.

De kérlek, válaszolj: miért montit keresel? Miért nem trekkinget?

Ha kapsz egy dögnehéz, merev acélvázra feldobott vastag terepgumis biciklit, amivel nem lehet majd jobban rossz terepre menni, mint egy trekkingel, cserébe marha nehéz lesz vele a haladás aszfalton.

2020. nov. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Az is igaz, még nem tudnám mondani, miért ragaszkodom a nehéz, acél vázas montikhoz, lehet hogy ám azért, mert 2000 óta már a sokadik Passat montit használom és soha semmi baj nem volt velük. Szerintem a Neuzer-ok a kerékpárok Suzuki Swift-jei, nem? Jó értelemben igénytelen, strapabíró, magyar és hát azért nem Tesco gagyi minőség. Éppen idén volt negyed százados a Neuzer cég, hail András bátyó! De most komolyan tervezek trekkinget is beszerezni. Szerinted ilyen Benger alu vázas ami a Hervisben kapható, az vállalható minőség? Neve alapján német bicaj lehet? Hosszú hónapok óta le vannak árazva a Benger bicajok 220 000-rol 120-ra. Vagy inkább mást? Hercules, Gepida trekking?
2020. nov. 26. 09:02
 9/14 A kérdező kommentje:
150 ezerig max, tervezek. KTM, Kelly's, azok tudom top márkák, de az áruk is az lehet. Mármint nekem. Dareiosz kincseshaza továbbra sem nálunk van.☺☺☺
2020. nov. 26. 09:04
 10/14 anonim ***** válasza:

70-80-100ért nézz körbe már érdemes/értelmesek vannak!

használt de jó minőség-testbike.hu bikemag.hu

2020. nov. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!