Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Melyik kerékpár szervízt...

Melyik kerékpár szervízt ajánljátok Budapesten vagy környékén?

Figyelt kérdés

Egy Kellys montim van, tesómnak Merida terepbringája. Mindkettő alapos szervízre, javításra szorul. Fékcsere, talán a lánc is nyúlott, nem tudom, az egyiknek a váltójával már komoly bajok vannak, és mindkettő nagyon rég volt már zsírozva, lehet ott is gondok vannak.


Nagyobb meló, és gondolom drága is lesz, nem akarok ráfaragni még valami hanyag helyre beadni a bringákat...., ezért érdeklődöm. Ki melyik szervízt javasolja és miért azt?


:)

Köszi, ha segítetek!



2020. dec. 6. 10:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ha neked Budafok nem esik ki, akkor www.rajbike.hu


Bringaversenyző volt a srác, én legalább 10éve hozzá járok - nagyon tisztességes és profi.

2020. dec. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
bárhova elviheted azért már a legtöbb heyen műszerész mechatronikai képesítésű tudású emberek vannak-persze van nak egyedikilógó esetű cégek ahová semmiért se vinném be...(szilágyi erzsébet fasoron van ilyen..)
2020. dec. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én az Alpinbike szervizébe hordom a bicajomat, és meg vagyok velük elégedve, nagyon rendesek, jól dolgoznak.
2020. dec. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Alkatrészből az eBike és Bringaboard webet .....
2020. dec. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Éppen a Szilágyi Erzsébeten van a legjobb bolt.
2020. dec. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
csak nem a probike!az egy tévedés
2020. dec. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Többször jártam úgy, hogy amit én nem tudtam megoldtani, azt hiába vittem el egy-két boltba. A ProBike-ban viszont mindig találtak rá megoldást.

Volt, hogy a forgalmazó boltjában csak lehúztak, semmit sem oldottak meg, a ProBike-ban azonnal tudták, hogy mi a probléma és mi a megoldás.

Tavaly beestem egy közeli boltba egy fékproblémával. Ott is rendes volt a srác, kb. képben is volt, de csak annyit tudott mondani, hogy rendeljem meg magam külföldről (akkor voltak lezárva a határok) az alkatrészt, majd vigyem be szerelésre. (Saccra: 25.000 HUF)

ProBike: Másnapra megszerelték, kb. 5-6000 HUF-ért.

2020. dec. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
egyik ismerősömnek versenye előtt elba.szták a telóját...átnézés megszerelés helyett ez lett-versenyen tesztelve...sza.r
2020. dec. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Elég tág fogalom az "egyik ismerősömnek versenye előtt elba.szták a telóját..."

Az az alkatrész, amit már csak a kosz tart össze, az könnyen ereszteni, lötyögni fog, ha kitisztítják.

Elhasználtam már pár telót, de egyik sem a szerviztől hibásodott meg. Karcos lett a becsúszószár vagy belül nyílt szét egy helyen, nem javíthatóan.

Könnyű azt mondnai, hogy a szervizben elsz@rták a telót, de sokkal valószínűbb, hogy már eleve rossz volt és csak tisztítás után jelentkezett jól láthatóan a hiba. De még ennél könnyebb összecserélni a kettő szárat és kétszeres nyomást pumpálni a nem megfelelő szárba. Aztán ráfogni a nyuszira.

A csillapítást pl. a sok villában el sem lehet rontani, mert egy külön egység, ami nem is javítható. A kinyiffant, akkor kinyiffant. Lehet, hogy a szerviz utáni első méteren adja meg magát.

2020. dec. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
tehát akkor a szervíz is kettős kockázat?!?a saját hibát esetleg bevalani sehol sem érdem...
2020. dec. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!